Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 98 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Viermakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 93–172 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-14.5% t.o.v. mediaan van € 4.483/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.520 |
|---|---|
| Dichtheid | 1560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schooltuin Antonius Abt — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.87 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.435 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.862 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.590 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1463 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~399 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR ketel: Ferroli (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 480 m³ |
| Tuin | Voortuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 518.680 | +€ 8.680 | |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 23.180
2 stap(pen)
|
€ 498.180 | € -11.820 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 |
+€ 9.040
1 stap(pen)
|
€ 534.040 | +€ 24.040 | |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | A | € 475.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 485.720 | € -24.280 | |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 484.760 | € -25.240 | |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | B | € 465.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 484.000 | € -26.000 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 41.720
3 stap(pen)
|
€ 536.720 | +€ 26.720 | |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 40.000 | |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 40.000 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 21.850
2 stap(pen)
|
€ 551.350 | +€ 41.350 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 33.040
3 stap(pen)
|
€ 552.540 | +€ 42.540 | |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | A+ | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | 6 | A | € 475.000 | € 3.545 |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | 6 | E | € 595.000 | € 4.161 |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | 6 | C | € 495.000 | € 3.322 |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | 5 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | 5 | A | € 475.000 | € 3.893 |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | 5 | A | € 509.000 | € 4.207 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.661 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | 5 | B | € 650.000 | € 4.577 |