Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 564 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mijn Makelaar Westerkwartier (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Noordenveld met 94–175 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-13.9% t.o.v. mediaan van € 4.087/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordenveld
| Inwoners | 510 |
|---|---|
| Dichtheid | 628 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 391.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 4.7 km |
| Afstand huisarts | 4.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16990310
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.700 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.493 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2295 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~810 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1979 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 540 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordenveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slangenborg 11 Roden West | 156 | B | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 14.000 | |
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | A++ | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -16.000 | |
| Husingslag 14 Nieuw-Roden | 126 | A++++ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 40.000 | |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | D | € 499.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 517.400 | +€ 42.400 | |
| Meester Schaapstraat 9 Roden | 134 | E | € 495.000 |
+€ 29.480
3 stap(pen)
|
€ 524.480 | +€ 49.480 | |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 | |
| T. Zondagstraat 2 Roden | 100 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -50.000 | |
| Nieuweweg 18 Roden | 123 | C | € 525.000 |
+€ 5.535
1 stap(pen)
|
€ 530.535 | +€ 55.535 | |
| Bakkerstraat 15 Roden | 113 | D | € 385.000 |
+€ 18.080
2 stap(pen)
|
€ 403.080 | € -71.920 | |
| Groningerweg 12 Peize | 125 | E | € 525.000 |
+€ 27.500
3 stap(pen)
|
€ 552.500 | +€ 77.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | 5 | A++ | € 459.000 | € 3.614 |
| Meester Schaapstraat 9 Roden | 134 | 6 | E | € 495.000 | € 3.694 |
| Nieuweweg 18 Roden | 123 | 5 | C | € 525.000 | € 4.268 |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | 5 | B | € 425.000 | € 3.542 |
| Husingslag 14 Nieuw-Roden | 126 | 4 | A++++ | € 515.000 | € 4.087 |
| Groningerweg 12 Peize | 125 | 6 | E | € 525.000 | € 4.200 |
| Asserstraat 21 Norg | 126 | 4 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | 4 | D | € 499.000 | € 4.339 |
| Slangenborg 11 Roden West | 156 | 6 | B | € 489.000 | € 3.135 |
| Bakkerstraat 15 Roden | 113 | 5 | D | € 385.000 | € 3.407 |
| Middelven 10 Roden West | 116 | 5 | A | € 325.000 | € 2.802 |
| Zwaluwstraat 10 Norg | 113 | 5 | C | € 289.000 | € 2.558 |