house · resale
Koningsspil 82
1834TG Sint Pancras · Twuyverhoek en Oostwal · wijk Sint-Pancras · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Best van Staveren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 houses in Dijk en Waard met 88–165 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+10.7% t.o.v. mediaan van € 3.804/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 5510 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 452.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19800502
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Baken — 0.65 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.66 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum de Vroonen — 0.97 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.14 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.778 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.702 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1397 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~381 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met overig en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 451 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € 0 | |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | A | € 525.000 |
+€ 11.280
1 stap(pen)
|
€ 536.280 | +€ 1.280 | |
| Vossenstaartpad 31 De Draai Noord | 145 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -10.000 | |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | A | € 499.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 509.720 | € -25.280 | |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | A | € 550.000 |
+€ 11.200
1 stap(pen)
|
€ 561.200 | +€ 26.200 | |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | A | € 550.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 561.920 | +€ 26.920 | |
| Reuzenpandasingel 194 Butterhuizen Noord | 127 | A | € 497.500 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 507.660 | € -27.340 | |
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | C | € 469.500 |
+€ 29.960
3 stap(pen)
|
€ 499.460 | € -35.540 | |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | A | € 479.500 |
+€ 10.320
1 stap(pen)
|
€ 489.820 | € -45.180 | |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | A | € 475.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 484.360 | € -50.640 | |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | A | € 575.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 586.040 | +€ 51.040 | |
| Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost | 102 | A | € 475.000 |
+€ 8.160
1 stap(pen)
|
€ 483.160 | € -51.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.280 |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | 5 | A | € 479.500 | € 3.717 |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | 5 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | 5 | A++ | € 595.000 | € 4.343 |
| Kroosakker 7 Noord-Scharwoude West | 117 | 5 | A | € 475.000 | € 4.060 |
| Versproncklaan 12 Schildersbuurt Noord | 128 | 5 | B | € 425.000 | € 3.320 |
| Saffier 3 Edelstenenwijk | 125 | 5 | A | € 425.000 | € 3.400 |
| Reuzenpandasingel 194 Butterhuizen Noord | 127 | 6 | A | € 497.500 | € 3.917 |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | 5 | C | € 650.000 | € 4.962 |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |