house · resale
Kruisspoel 36
7881AM Emmer-Compascuum · Emmer-Compascuum-Centrum · wijk Wijk 03 Emmer-Compascuum · Emmen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 161 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Huis Makelaardij Exloo (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 houses in Emmen met 81–152 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-33.2% t.o.v. mediaan van € 2.686/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 4.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 1766 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 232.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01140300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.34 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | HAPEC — 0.54 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.003 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 45.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.925 per jaar (~€ 244/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.247 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2574 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1053 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.053 per jaar en 1053 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 412 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dingspellaan 19 Angelslo | 94 | E | € 199.000 |
+€ 12.220
2 stap(pen)
|
€ 211.220 | +€ 1.220 | |
| Boonackers 24 Angelslo | 89 | C | € 215.000 | +€ 0 | € 215.000 | +€ 5.000 | |
| Thedingecamp 33 Angelslo | 89 | E | € 189.500 |
+€ 11.570
2 stap(pen)
|
€ 201.070 | € -8.930 | |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | D | € 225.000 |
+€ 6.860
1 stap(pen)
|
€ 231.860 | +€ 21.860 | |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | C | € 239.500 | +€ 0 | € 239.500 | +€ 29.500 | |
| Rietdekkershof 32 Nieuw-Dordrecht-Centrum | 103 | B | € 239.500 | +€ 0 | € 239.500 | +€ 29.500 | |
| Rolderbrink 314 Bargeres | 113 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | 5 | C | € 239.500 | € 2.218 |
| Kommerdijk 5 Verspreide huizen Erica | 121 | 4 | F | € 250.000 | € 2.066 |
| Rolderbrink 314 Bargeres | 113 | 6 | C | € 250.000 | € 2.212 |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | 5 | D | € 225.000 | € 2.296 |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | 4 | D | € 249.000 | € 2.371 |
| Rietdekkershof 32 Nieuw-Dordrecht-Centrum | 103 | 6 | B | € 239.500 | € 2.325 |
| Verlengde Scholtenskanaal OZ 107 Verspreide huizen Emmer-Compascuum | 116 | 4 | D | € 275.000 | € 2.371 |
| Dingspellaan 19 Angelslo | 94 | 5 | E | € 199.000 | € 2.117 |
| Trumanstraat 21 Veenoord | 105 | 5 | B | € 289.500 | € 2.757 |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | 5 | A | € 260.000 | € 2.737 |
| Wendeling 91 Angelslo | 112 | 4 | A | € 299.000 | € 2.670 |
| Laan van de Marel 597 Emmerhout | 130 | 5 | A++ | € 300.000 | € 2.308 |