house · resale
Meent 75
4141AB Leerdam · Leerdam centrum zuid · wijk Leerdam centrum · Vijfheerenlanden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 95 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Ekeren Kuiper Leerdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Vijfheerenlanden met 89–166 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-10.1% t.o.v. mediaan van € 4.303/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vijfheerenlanden
| Inwoners | 1.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 7614 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 271.000 deze listing +83% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19612601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Joost — 0.56 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Moos — 0.79 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.1 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Leerdam — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Poort van West — 0.44 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leerdam — 0.37 km |
| Restaurant | Didim Cafe & Restaurant — 0.06 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.534 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Ferroli (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 448 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Vijfheerenlanden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Batenborch 29 Blankenborch | 122 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) | 122 | C | € 475.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 499.400 | +€ 4.400 | |
| Gildenborch 9 Blankenborch | 114 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Dam 6 Ameide oude kern | 104 | B | € 470.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 481.440 | € -13.560 | |
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | B | € 465.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 478.640 | € -16.360 | |
| Lekstraat 16 Het Dorpshart | 111 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Wilhelminastraat 2 Hogeland | 104 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Hazelaarstraat 34 Bomenbuurt (Vianen) | 147 | C | € 495.000 |
+€ 29.400
2 stap(pen)
|
€ 524.400 | +€ 29.400 | |
| Leeuwerikstraat 20 Vogelbuurt (Vianen) | 97 | C | € 450.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 465.035 | € -29.965 | |
| Brunellaan 109 Eiland | 100 | B | € 445.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 456.000 | € -39.000 | |
| Rietkamp 85 Molenbuurt II | 115 | B | € 525.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 537.650 | +€ 42.650 | |
| Molengraaf 15 Molenbuurt II | 122 | B | € 525.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 538.420 | +€ 43.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | 5 | B | € 465.000 | € 3.750 |
| Batenborch 29 Blankenborch | 122 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.057 |
| Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) | 122 | 5 | C | € 475.000 | € 3.893 |
| Sperwerlaan 28 Vogelbuurt (Leerdam) | 128 | 5 | A | € 425.000 | € 3.320 |
| Rietkamp 85 Molenbuurt II | 115 | 5 | B | € 525.000 | € 4.565 |
| Gildenborch 9 Blankenborch | 114 | 5 | A | € 485.000 | € 4.254 |
| Molengraaf 15 Molenbuurt II | 122 | 6 | B | € 525.000 | € 4.303 |
| Hendrik van Nassaustraat 24 Oranjebuurt-Noord | 125 | 4 | B | € 425.000 | € 3.400 |
| Lekstraat 16 Het Dorpshart | 111 | 5 | A | € 475.000 | € 4.279 |
| Hazelaarstraat 34 Bomenbuurt (Vianen) | 147 | 5 | C | € 495.000 | € 3.367 |
| Voorhof 14 Achter de Pijp | 144 | 6 | A++ | € 575.000 | € 3.993 |
| Wilhelminastraat 2 Hogeland | 104 | 5 | A | € 475.000 | € 4.567 |