Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 233 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | iQ Makelaars | Groningen | Noord-Drenthe (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Groningen met 76–141 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.7% t.o.v. mediaan van € 3.947/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 2.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 4860 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 414.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CSG Wessel Gansfort — 0.46 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Hamertje Tik — 0.88 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.83 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Beijum — 1.3 km |
| Huisartsenpraktijk | Hunzepraktijk — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 2.09 km |
| OV-station | P+R Kardinge — 1.15 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.957 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.180 per jaar (~€ 182/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.139 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1853 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~654 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 436 per jaar en 436 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik Westerstraat 16 Ten Boer Dorp | 139 | C | € 399.500 |
+€ 12.510
1 stap(pen)
|
€ 412.010 | +€ 2.010 | |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | C | € 400.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 407.110 | € -2.890 | |
| J.M. den Uylstraat 61 Hoornse Meer | 131 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 5.000 | |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -10.000 | |
| Ranonkelstraat 48 Selwerd | 133 | C | € 410.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 421.970 | +€ 11.970 | |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | E | € 375.000 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 395.900 | € -14.100 | |
| Fossemaheerd 75 Beijum-West | 120 | C | € 385.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 395.800 | € -14.200 | |
| Kramerstraat 10 De Hunze | 112 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 15.000 | |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -15.000 | |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 15.000 | |
| Multatulilaan 38 Haren-Zuidwest | 122 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 15.000 | |
| Froukemaheerd 188 Beijum-Oost | 126 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kramerstraat 10 De Hunze | 112 | 5 | A | € 425.000 | € 3.795 |
| Mellenssteeg 55 Oosterhaar | 115 | 5 | C | € 415.000 | € 3.609 |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | 5 | A | € 395.000 | € 3.835 |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | 5 | D | € 440.000 | € 4.231 |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | 5 | C | € 465.000 | € 4.515 |
| Gerbrand Bakkerstraat 20 Gorechtbuurt | 113 | 5 | B | € 485.000 | € 4.292 |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | 4 | A | € 445.000 | € 4.120 |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Halshoek 8 De Zeilen | 115 | 5 | A++++ | € 495.000 | € 4.304 |
| Iepenlaan 19 Selwerd | 97 | 5 | A | € 375.000 | € 3.866 |
| Multatulilaan 38 Haren-Zuidwest | 122 | 5 | B | € 425.000 | € 3.484 |