apartment · resale
Quadenoord 108
3079XG Rotterdam · Groot IJsselmonde · wijk IJsselmonde · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Wiel Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 124 apartments in Rotterdam met 47–88 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-32.3% t.o.v. mediaan van € 5.190/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 29.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 5187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 257.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991289
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Veenoord — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV De Sprookjesboom — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk IJsselmonde — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Lombardijen — 1.37 km |
| Restaurant | Die Kaiser — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.141 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 51.957 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.322 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~816 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.088 per jaar en 1020 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 212 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | E | € 235.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 238.780 | € -220 | |
| Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde | 67 | F | € 235.000 |
+€ 6.700
2 stap(pen)
|
€ 241.700 | +€ 2.700 | |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | C | € 235.000 | +€ 0 | € 235.000 | € -4.000 | |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | G | € 235.000 |
+€ 10.140
3 stap(pen)
|
€ 245.140 | +€ 6.140 | |
| Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk | 60 | G | € 225.000 |
+€ 7.800
3 stap(pen)
|
€ 232.800 | € -6.200 | |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 6.300
2 stap(pen)
|
€ 251.300 | +€ 12.300 | |
| Slotboomstraat 12 Oud Charlois | 62 | C | € 225.000 | +€ 0 | € 225.000 | € -14.000 | |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | F | € 215.000 |
+€ 6.300
2 stap(pen)
|
€ 221.300 | € -17.700 | |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | +€ 21.000 | |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 4.140
1 stap(pen)
|
€ 263.640 | +€ 24.640 | |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | D | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 26.000 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 7.930
3 stap(pen)
|
€ 266.930 | +€ 27.930 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | 3 | E | € 259.500 | € 3.761 |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | 3 | E | € 235.000 | € 3.730 |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | 3 | F | € 245.000 | € 3.889 |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | 3 | F | € 215.000 | € 3.413 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |
| Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde | 67 | 4 | F | € 235.000 | € 3.507 |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | 3 | G | € 259.000 | € 4.246 |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | 3 | B | € 260.000 | € 4.262 |
| Slotboomstraat 12 Oud Charlois | 62 | 2 | C | € 225.000 | € 3.629 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |