house · resale
Poelstraat 27
4551BP Sas van Gent · Kern Sas van Gent · wijk Kern Sas van Gent · Terneuzen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Perceel | 222 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Terneuzen met 65–120 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-0.5% t.o.v. mediaan van € 2.647/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Terneuzen
| Inwoners | 3.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 1810 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 193.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07151301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Statie — 0.09 km |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Hummelhonk — 0.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Huisartsenpraktijk Sas Van Gent — 0.41 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Sas Van Gent — 0.4 km |
| Ziekenhuis | Psychiatrisch Ziekenhuis Sint-Jan-Baptist — 4.56 km |
| Restaurant | Peking City — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.170 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 52.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.860 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.325 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1581 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 372 per jaar en 372 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Elektrisch uit 2024, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 384 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Terneuzen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent | 91 | E | € 224.500 |
+€ 20.020
3 stap(pen)
|
€ 244.520 | € -480 | |
| Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve | 105 | C | € 239.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 248.450 | +€ 3.450 | |
| Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine | 85 | C | € 225.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 232.650 | € -12.350 | |
| Bizetstraat 18 Kern Axel | 67 | E | € 214.500 |
+€ 14.740
3 stap(pen)
|
€ 229.240 | € -15.760 | |
| Ferlemanstraat 90 Zeldenrust | 100 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 30.000 | |
| Te Waterstraat 3 Kern Zaamslag | 80 | E | € 195.000 |
+€ 17.600
3 stap(pen)
|
€ 212.600 | € -32.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine | 85 | 5 | C | € 225.000 | € 2.647 |
| Ferlemanstraat 90 Zeldenrust | 100 | 5 | A | € 275.000 | € 2.750 |
| Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent | 91 | 4 | E | € 224.500 | € 2.467 |
| Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve | 105 | 4 | C | € 239.000 | € 2.276 |
| Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil | 90 | 4 | A | € 325.000 | € 3.611 |
| Te Waterstraat 3 Kern Zaamslag | 80 | 4 | E | € 195.000 | € 2.438 |
| Spoorstraat 54 Kern Sluiskil | 111 | 4 | A | € 299.000 | € 2.694 |
| Schepenlaan 22 Othene | 105 | 4 | A | € 345.000 | € 3.286 |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | 5 | C | € 300.000 | € 2.609 |
| Bizetstraat 18 Kern Axel | 67 | 4 | E | € 214.500 | € 3.201 |
| Grenulaan 32 Binnenstad-Java | 108 | 4 | F | € 129.000 | € 1.194 |
| Gentiaanstraat 18 Oude Vaart | 115 | 5 | B | € 365.000 | € 3.174 |