house · resale
Suze Robertsonlaan 11
1187PK Amstelveen · Betsy Perkbuurt · wijk Bovenkerk - Westwijk Noord · Amstelveen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 158 m² |
| Perceel | 231 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BorgerSmith makelaars en taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 41 houses in Amstelveen met 110–205 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-5.1% t.o.v. mediaan van € 6.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 1.735 |
|---|---|
| Dichtheid | 8207 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 510.000 deze listing +81% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.45 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KinderRijk KDV Maalderij — 0.79 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Bovenkerk Westwijk — 1.09 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 3.3 km |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 2.86 km |
| Restaurant | Tummy Treats — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.416 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 198.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 158 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.528 per jaar (~€ 211/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.627 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2054 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~632 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 631 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | C | € 925.000 |
+€ 30.000
2 stap(pen)
|
€ 955.000 | +€ 30.000 | |
| Oude Karselaan 12 Patrimonium | 114 | C | € 935.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 957.800 | +€ 32.800 | |
| Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt | 133 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -50.000 | |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | B | € 850.000 |
+€ 16.610
1 stap(pen)
|
€ 866.610 | € -58.390 | |
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | A | € 985.000 | +€ 0 | € 985.000 | +€ 60.000 | |
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | A | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | +€ 70.000 | |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -75.000 | |
| Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt | 134 | C | € 1.000.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 1.026.800 | +€ 101.800 | |
| Straat van Magelhaens 28 Zeestratenbuurt | 121 | C | € 795.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 819.200 | € -105.800 | |
| Watercirkel 127 Watercirkelbuurt | 133 | B | € 800.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 814.630 | € -110.370 | |
| Erasmuslaan 94 Van der Leekbuurt | 131 | C | € 785.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 811.200 | € -113.800 | |
| Hannie Schaftstraat 26 Heldenbuurt | 128 | C | € 785.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 810.600 | € -114.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk | 157 | 5 | A | € 995.000 | € 6.338 |
| Orinoco 28 Kringloopbuurt | 166 | 5 | A | € 850.000 | € 5.120 |
| Moldau 7 Watercirkelbuurt | 153 | 5 | C | € 750.000 | € 4.902 |
| Landlust 13 Molenbuurt | 142 | 5 | A | € 985.000 | € 6.937 |
| Brantwijk 45 Elsrijk Oost | 150 | 6 | C | € 925.000 | € 6.167 |
| Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt | 151 | 6 | B | € 850.000 | € 5.629 |
| Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt | 172 | 5 | A | € 1.095.000 | € 6.366 |
| Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark | 160 | 6 | A+ | € 1.075.000 | € 6.719 |
| Wezer 11 Watercirkelbuurt | 155 | 4 | C | € 775.000 | € 5.000 |
| Boekenrodelaan 14 Randwijck Oost | 146 | 5 | B | € 1.125.000 | € 7.705 |
| Jol 221 Punterbuurt | 143 | 5 | A | € 725.000 | € 5.070 |
| Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost | 145 | 6 | C | € 1.055.000 | € 7.276 |