house · resale
Trévouxperenlaan 59
3452DT Vleuten · Vleuterweide-Zuid · wijk Wijk 10 Vleuten-De Meern · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer makelaars Vleuten (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 78 houses in Utrecht met 81–150 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-10.3% t.o.v. mediaan van € 5.526/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 6154 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 699.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441023
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Blink — 0.03 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Tovertuin Buitenschoolse Opvang — 0.09 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Vleuterweide — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Vleuterweide — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.67 km |
| OV-station | Vleuten — 1.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Olive — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.900 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 401 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € 0 | |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | C | € 549.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 573.000 | € -2.000 | |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | B | € 585.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 596.000 | +€ 21.000 | |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -25.000 | |
| Torreshof 16 Kanaleneiland-Zuid | 134 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -26.000 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -28.200 | |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -36.000 | |
| Mandenmakerslaan 128 De Meern-Zuid | 126 | B | € 525.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 538.860 | € -36.140 | |
| Zeilmakerslaan 75 De Meern-Zuid | 123 | B | € 525.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 538.530 | € -36.470 | |
| Van Kleffenslaan 80 Kanaleneiland-Noord | 116 | E | € 495.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 533.280 | € -41.720 | |
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | C | € 595.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 617.800 | +€ 42.800 | |
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | F | € 589.000 |
+€ 37.000
5 stap(pen)
|
€ 626.000 | +€ 51.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cartesiusweg 53 Schepenbuurt, Cartesiusweg e.o. | 114 | 5 | C | € 595.000 | € 5.219 |
| Nijldreef 45 Zambesidreef en omgeving | 120 | 5 | C | € 549.000 | € 4.575 |
| De Louterlaan 14 Transwijk-Noord | 122 | 5 | C | € 635.000 | € 5.205 |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | 5 | E | € 650.000 | € 5.804 |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | 5 | D | € 675.000 | € 5.625 |
| Stationsstraat 10 Vleuten | 117 | 4 | G | € 595.000 | € 5.085 |
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | 5 | F | € 459.000 | € 4.098 |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | 5 | A | € 679.000 | € 5.520 |
| Walter Kollolaan 204 Terwijde-West | 114 | 4 | A | € 630.000 | € 5.526 |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | 4 | A | € 550.000 | € 5.000 |
| Vaartscherijnstraat 14 Oud Hoograven-Noord | 105 | 5 | C | € 650.000 | € 6.190 |