Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kanters Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Dongen met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-12.2% t.o.v. mediaan van € 4.043/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dongen
| Inwoners | 3.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 4542 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 359.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07660107
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.65 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Racamy — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kloosterpad — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuw China — 0.71 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.935 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~624 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 416 per jaar en 416 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 408 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dongen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julianastraat 40 Oud Dongen | 81 | C | € 359.000 |
+€ 7.290
1 stap(pen)
|
€ 366.290 | € -2.710 | |
| Beneluxlaan 13 West 1 | 106 | D | € 369.000 |
+€ 16.960
2 stap(pen)
|
€ 385.960 | +€ 16.960 | |
| Wagnerstraat 4 West 2 | 135 | B | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 30.000 | |
| Tramstraat 74 Centrum | 89 | C | € 419.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 427.010 | +€ 58.010 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beneluxlaan 13 West 1 | 106 | 5 | D | € 369.000 | € 3.481 |
| Papaverstraat 22 West 2 | 110 | 4 | C | € 459.000 | € 4.173 |
| Tramstraat 74 Centrum | 89 | 4 | C | € 419.000 | € 4.708 |
| Julianastraat 40 Oud Dongen | 81 | 4 | C | € 359.000 | € 4.432 |
| Wagnerstraat 4 West 2 | 135 | 5 | B | € 399.000 | € 2.956 |