house · resale
Frederik Hendrikstraat 91
3583VH Utrecht · Wilhelminapark en omgeving · wijk Wijk 05 Oost · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 244 m² |
| Perceel | 204 m² |
| Kamers | 10 (7 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Punt Makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Utrecht met 170–317 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-0.6% t.o.v. mediaan van € 5.981/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 2.655 |
|---|---|
| Dichtheid | 5397 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.136.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440532
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Utrechtse Schoolvereniging — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.48 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Olijfje — 0.48 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek van Keule — 0.86 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Koningslaan — 0.24 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 0.92 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Maliebaan — 0.95 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Lotta — 0.26 km · 23 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.923 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 315.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 244 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.100 per jaar (~€ 508/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 7.431 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~5368 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2196 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.196 per jaar en 2196 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1913 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2024 |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 835 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 10 kamers (7 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.
Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.
Alle vergelijkbare woningen (0)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.