apartment · resale
Lunterenstraat 105
2573PD Den Haag · Oostbroek-Noord · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghlanden makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 115 apartments in Den Haag met 47–88 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-8.4% t.o.v. mediaan van € 4.808/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lunterenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lunterenstraat 251 | 83 | C | € 325.000 | € 3.916 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 20345 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 46% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183131
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pleysier College Westerbeek — 0.22 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.17 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Groszek Supermarkt — 0.22 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuiderpark Apotheek — 0.23 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk 298 — 0.15 km · 32 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.44 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.56 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tian Tian — 0.2 km · 33 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.430 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 62.935 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.088 per jaar (~€ 91/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.521 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~884 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~272 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1929 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 233 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | E | € 275.000 |
+€ 24.420
4 stap(pen)
|
€ 299.420 | € -80 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 19.440
3 stap(pen)
|
€ 298.440 | € -1.060 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 22.770
4 stap(pen)
|
€ 297.770 | € -1.730 | |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | C | € 290.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 303.000 | +€ 3.500 | |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 303.090 | +€ 3.590 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 292.280 | € -7.220 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 291.470 | € -8.030 | |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | D | € 289.000 |
+€ 20.790
3 stap(pen)
|
€ 309.790 | +€ 10.290 | |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | C | € 299.500 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 311.500 | +€ 12.000 | |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | C | € 300.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 312.600 | +€ 13.100 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 20.130
4 stap(pen)
|
€ 315.130 | +€ 15.630 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 15.930
3 stap(pen)
|
€ 315.930 | +€ 16.430 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | 3 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | 3 | D | € 279.000 | € 3.875 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Lavendelstraat 31 Heesterbuurt | 70 | 3 | C | € 259.500 | € 3.707 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | 3 | D | € 250.000 | € 3.623 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |