apartment · resale
Crynssenstraat 66
1058XZ Amsterdam · Paramariboplein e.o. · wijk Westindische Buurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 51 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar in Amsterdam B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 165 apartments in Amsterdam met 35–66 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (+0.3% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Crynssenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Crynssenstraat 60 | 61 | F | € 525.000 | € 8.607 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 24150 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 545.000 deze listing -17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ER02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Corantijn — 0.23 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.25 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Wester — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Gezichtskliniek — 0.39 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Plum — 0.19 km · 95 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.284 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1428 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 816 per jaar en 765 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant Solide Plus VHR NL (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 177 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. | 50 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Van Spilbergenstraat 14 Orteliusbuurt-Zuid | 52 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | G | € 450.000 |
+€ 7.020
3 stap(pen)
|
€ 457.020 | +€ 7.020 | |
| Orteliusstraat 142 Orteliusbuurt-Midden | 46 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -11.000 | |
| Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt | 54 | E | € 435.000 |
+€ 3.240
1 stap(pen)
|
€ 438.240 | € -11.760 | |
| Bos en Lommerweg 97 Landlust-Noord | 52 | F | € 430.000 |
+€ 5.200
2 stap(pen)
|
€ 435.200 | € -14.800 | |
| Makassarstraat 38 Makassarpleinbuurt | 47 | D | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. | 50 | 3 | C | € 450.000 | € 9.000 |
| Van Beuningenstraat 67 Staatsliedenbuurt-Noordoost | 53 | 3 | A | € 425.000 | € 8.019 |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 53 | 3 | D | € 425.000 | € 8.019 |
| Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt | 49 | 3 | C | € 480.000 | € 9.796 |
| Kuipersstraat 149 Van der Helstpleinbuurt | 51 | 3 | A | € 500.000 | € 9.804 |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | 3 | C | € 450.000 | € 9.375 |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | 3 | G | € 450.000 | € 8.333 |
| Kraijenhoffstraat 28 Czaar Peterbuurt | 54 | 3 | E | € 435.000 | € 8.056 |
| Ferguutstraat 20 Erasmusparkbuurt-West | 54 | 3 | D | € 425.000 | € 7.870 |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | 3 | C | € 395.000 | € 8.061 |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | 3 | C | € 495.000 | € 9.167 |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | 3 | D | € 450.000 | € 8.182 |