Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 151 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ZuidZijde & NoordZijde Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Zwolle met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-8.8% t.o.v. mediaan van € 4.211/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zwolle
| Inwoners | 2.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 2717 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 516.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01932260
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Het Festival — 0.14 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Nagelmaeker — 1.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Beumer & Schoenmakers — 0.88 km |
| OV-station | Zwolle Stadshagen — 1.84 km |
| Restaurant | Grand Cafe Milligers — 0.82 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.512 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~260 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eemlaan 16 Aa-landen-Midden | 111 | B | € 465.000 |
+€ 32.190
3 stap(pen)
|
€ 497.190 | € -1.810 | |
| Mombaerstraat 162 Hogenkamp | 111 | A | € 475.000 |
+€ 19.980
2 stap(pen)
|
€ 494.980 | € -4.020 | |
| Alm 5 Aa-landen-Zuid | 145 | C | € 448.000 |
+€ 55.100
4 stap(pen)
|
€ 503.100 | +€ 4.100 | |
| Fruitweidestraat 48 Frankhuis | 124 | A | € 485.000 |
+€ 22.320
2 stap(pen)
|
€ 507.320 | +€ 8.320 | |
| Bussenmakerstraat 3 Schoonhorst | 126 | A+ | € 495.000 |
+€ 12.600
1 stap(pen)
|
€ 507.600 | +€ 8.600 | |
| Rietgras 62 Milligen | 112 | A | € 469.500 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 489.660 | € -9.340 | |
| Toutenburgstraat 52 Werkeren | 110 | A+ | € 475.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 486.000 | € -13.000 | |
| Pergolesistraat 77 Holtenbroek III | 133 | A | € 495.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 518.940 | +€ 19.940 | |
| Bredebeek 94 Aa-landen-Oost | 121 | C | € 425.000 |
+€ 45.980
4 stap(pen)
|
€ 470.980 | € -28.020 | |
| H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord | 118 | C | € 425.000 |
+€ 44.840
4 stap(pen)
|
€ 469.840 | € -29.160 | |
| Schepenenlaan 85 Gerenbroek | 119 | A | € 445.000 |
+€ 21.420
2 stap(pen)
|
€ 466.420 | € -32.580 | |
| Braillestraat 7 Dieze-Centrum | 127 | A | € 440.000 |
+€ 22.860
2 stap(pen)
|
€ 462.860 | € -36.140 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pergolesistraat 77 Holtenbroek III | 133 | 6 | A | € 495.000 | € 3.722 |
| Toutenburgstraat 36 Werkeren | 120 | 6 | A | € 535.000 | € 4.458 |
| Elzenlaan 31 Berkum | 136 | 6 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Bussenmakerstraat 3 Schoonhorst | 126 | 5 | A+ | € 495.000 | € 3.929 |
| Kamerlingh Onneslaan 37 Berkum | 125 | 5 | C | € 495.000 | € 3.960 |
| Fruitweidestraat 48 Frankhuis | 124 | 5 | A | € 485.000 | € 3.911 |
| Fruitweidestraat 55 Frankhuis | 129 | 5 | A | € 559.000 | € 4.333 |
| Braillestraat 7 Dieze-Centrum | 127 | 5 | A | € 440.000 | € 3.465 |
| Molenweg 183 Oud-Assendorp | 136 | 5 | B | € 549.500 | € 4.040 |
| Alm 5 Aa-landen-Zuid | 145 | 6 | C | € 448.000 | € 3.090 |
| Schepenenlaan 85 Gerenbroek | 119 | 5 | A | € 445.000 | € 3.739 |
| Bredebeek 94 Aa-landen-Oost | 121 | 5 | C | € 425.000 | € 3.512 |