Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 172 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Synchro Wonen NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Rotterdam met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-8.5% t.o.v. mediaan van € 4.346/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 23.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 4994 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 295.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991699
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.37 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek de Murene — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Boomgaardshoek — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ipse de Bruggen - SGLVG+ — 2.05 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hoogvliet — 0.23 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria La Strada — 0.5 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.146 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.543 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.297 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 475 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 500 | |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 500 | |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 500 | |
| Schalmei 74 Zevenkamp | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 500 | |
| Jean Monnetstraat 65 Prinsenland | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 500 | |
| Vederdistel 17 Ommoord | 120 | B | € 425.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 438.200 | € -11.300 | |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | C | € 450.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 467.050 | +€ 17.550 | |
| Overhandstraat 5 Pernis | 95 | B | € 420.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 430.450 | € -19.050 | |
| Rietkerkweg 69 Prinsenland | 98 | C | € 450.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 469.600 | +€ 20.100 | |
| Specht 25 Hoogvliet Zuid | 134 | A | € 472.500 | +€ 0 | € 472.500 | +€ 23.000 | |
| Dordtsestraatweg 740 Vreewijk | 114 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.500 | |
| Marseillehof 1 Oosterflank | 104 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -24.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rotsheide 4 Ommoord | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Gong 33 Zevenkamp | 115 | 5 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land | 112 | 5 | B | € 465.000 | € 4.152 |
| Dordtsestraatweg 740 Vreewijk | 114 | 5 | A | € 425.000 | € 3.728 |
| Suezpad 29 Oosterflank | 118 | 5 | B | € 475.000 | € 4.025 |
| Passiebloem 14 Ommoord | 119 | 5 | C | € 395.000 | € 3.319 |
| Marseillehof 1 Oosterflank | 104 | 5 | A | € 425.000 | € 4.087 |
| Jagersmeer 56 Zevenkamp | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Ben Websterstraat 78 Zevenkamp | 103 | 5 | B | € 469.000 | € 4.553 |
| Marijkeplein 11 Rozenburg | 110 | 4 | C | € 450.000 | € 4.091 |
| Parallelweg 115 Afrikaanderwijk | 114 | 6 | A | € 475.000 | € 4.167 |
| Bommelerwaard 8 Groot IJsselmonde | 112 | 4 | A | € 475.000 | € 4.241 |