databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Sint Pietershalsteeg 4

1012GL Amsterdam · Nes e.o. · wijk Burgwallen-Oude Zijde · Amsterdam

€ 750.000
€ 8.523 / m²
88 3kamers A
Foto 1 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 2 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 3 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 4 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 5 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 6 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 7 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 8 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 9 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 10 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 11 van Sint Pietershalsteeg 4 Foto 12 van Sint Pietershalsteeg 4

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.88 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 256 apartments in Amsterdam met 61–114 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+8.5% t.o.v. mediaan van € 7.857/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners410
Dichtheid7646 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 644.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt69%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363AE04 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Witte Olifant — 0.59 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindergarden — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Dirk — 0.23 km · 36 totaal binnen zoekradius
Apotheek Dam Apotheek — 0.12 km · 11 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk A.M. Heijnen — 0.3 km · 17 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis OLVG, locatie Oost — 2.05 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Rokin — 0.13 km · 16 totaal binnen zoekradius
Restaurant The Lobby — 0.04 km · 525 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.581 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 160.870 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.698 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1144 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~352 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1980
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (dubbel bovenhuis)
DakSamengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel, eigendom
Energielabel (officieel)A
Inhoud309 m³
TuinZonneterras
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt 85 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland 83 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. 82 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Bogortuin 48 Java-eiland 96 A+ € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West 89 A € 750.000 +€ 0 € 750.000 € 0
President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West 85 C € 725.000 +€ 17.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.650 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.350 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 742.000 € -8.000
Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West 85 B € 750.000 +€ 9.350
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.350 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 759.350 +€ 9.350
Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord 81 C € 749.000 +€ 16.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.910 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 765.200 +€ 15.200
Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier 82 B € 725.000 +€ 9.020
1 stap(pen)
  • B→A: € 9.020 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 734.020 € -15.980
Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost 92 D € 750.000 +€ 24.840
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.440 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 774.840 +€ 24.840
Langestraat 42 Langestraat e.o. 87 G € 750.000 +€ 34.800
6 stap(pen)
  • G→F: € 2.610 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.480 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.220 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.090 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.830 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.570 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 784.800 +€ 34.800
Camperstraat 20 Oosterparkbuurt-Noordwest 82 A € 785.000 +€ 0 € 785.000 +€ 35.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt 85 3 A € 750.000 € 8.824
Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West 85 3 B € 750.000 € 8.824
President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West 85 3 C € 725.000 € 8.529
Visseringstraat 19 Buyskade e.o. 86 3 A € 695.000 € 8.081
Plantage Kerklaan 183 Plantage 84 3 C € 775.000 € 9.226
Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid 91 3 A+++ € 695.000 € 7.637
Tosaristraat 19 Java-eiland 87 3 A+ € 675.000 € 7.759
Valkenburgerstraat 136 Uilenburg 92 3 A € 710.000 € 7.717
Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland 83 3 A € 750.000 € 9.036
Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt 85 3 A € 675.000 € 7.941
Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt 84 3 A € 685.000 € 8.155
Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost 93 3 A € 795.000 € 8.548