databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Schimmelpenninckstraat 4

3813AJ Amersfoort · Schimmelpenninckbuurt · wijk Stadskern · Amersfoort

€ 190.000
€ 9.048 / m²
21 2kamers B
Foto 1 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 2 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 3 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 4 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 5 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 6 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 7 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 8 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 9 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 10 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 11 van Schimmelpenninckstraat 4 Foto 12 van Schimmelpenninckstraat 4

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.21 m²
Kamers2 (1 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Buijs Regiomakelaars Amersfoort (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Amersfoort

Inwoners400
Dichtheid8824 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 482.000 deze listing -61% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt39%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03070108 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Sint Jorisschool — 0.05 km · 36 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Ekoplaza — 0.22 km · 18 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Keijser — 0.7 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Swagerman Psychologie — 0.42 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.68 km
OV-station Fietsboot (Amersfoort) — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Dara — 0.06 km · 83 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 907 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 40.217 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 21 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 420 per jaar (~€ 35/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 942 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~357 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~126 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 84 per jaar en 84 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1902
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakSamengesteld dak
IsolatieDubbel glas en muurisolatie
VerwarmingBlokverwarming
Warm waterCentrale voorziening
Energielabel (officieel)B
Inhoud83 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.