databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Landlust 13

1188JE Amstelveen · Molenbuurt · wijk Waardhuizen, Middenhoven · Amstelveen

€ 985.000
€ 6.937 / m²
142 5kamers A
Foto 1 van Landlust 13 Foto 2 van Landlust 13 Foto 3 van Landlust 13 Foto 4 van Landlust 13 Foto 5 van Landlust 13 Foto 6 van Landlust 13 Foto 7 van Landlust 13 Foto 8 van Landlust 13 Foto 9 van Landlust 13 Foto 10 van Landlust 13 Foto 11 van Landlust 13 Foto 12 van Landlust 13

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.142 m²
Perceel221 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Amstelveen met 99–184 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+13.1% t.o.v. mediaan van € 6.133/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amstelveen

Inwoners2.780
Dichtheid6094 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 508.000 deze listing +94% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt50%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt1.1 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03621004 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Schooltuin Middenhoven — 0.5 km · 15 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf KinderRijk KDV Maalderij — 0.95 km
Supermarkt Albert Heijn — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Middenhoven — 0.77 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Melkweg — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Ziekenhuis Amstelland — 2.54 km
OV-station (naamloos) — 2.08 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Fussia — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.703 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 211.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.272 per jaar (~€ 189/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.892 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1846 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~568 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1990
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelAtag (000574649) (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud526 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk 157 A € 995.000 +€ 0 € 995.000 +€ 10.000
Oude Karselaan 12 Patrimonium 114 C € 935.000 +€ 22.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.260 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.540 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 957.800 € -27.200
Brantwijk 45 Elsrijk Oost 150 C € 925.000 +€ 30.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.500 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.500 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 955.000 € -30.000
Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt 134 C € 1.000.000 +€ 26.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.060 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.740 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.026.800 +€ 41.800
Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt 158 A € 925.000 +€ 0 € 925.000 € -60.000
Maarten Lutherweg 214 Augustinuspark 160 A+ € 1.075.000 +€ 0 € 1.075.000 +€ 90.000
Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost 145 C € 1.055.000 +€ 29.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.050 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.950 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.084.000 +€ 99.000
Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt 133 A € 875.000 +€ 0 € 875.000 € -110.000
Jane Addamslaan 6 Kastelenbuurt 172 A € 1.095.000 +€ 0 € 1.095.000 +€ 110.000
Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt 151 B € 850.000 +€ 16.610
1 stap(pen)
  • B→A: € 16.610 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 866.610 € -118.390
Burgemeester Haspelslaan 192 Elsrijk Oost 170 B € 1.092.000 +€ 18.700
1 stap(pen)
  • B→A: € 18.700 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 1.110.700 +€ 125.700
Orinoco 28 Kringloopbuurt 166 A € 850.000 +€ 0 € 850.000 € -135.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Keizer Karelweg 134 Kastanjebuurt 134 5 C € 1.000.000 € 7.463
Boekenrodelaan 14 Randwijck Oost 146 5 B € 1.125.000 € 7.705
Oostelijk Halfrond 32 Zeestratenbuurt 133 5 A € 875.000 € 6.579
Guido van Dethlaan 4 Theaterbuurt 138 5 A € 785.000 € 5.688
Vierlingsbeeklaan 63 Bovenkerk 157 5 A € 995.000 € 6.338
Bos en Vaartlaan 21 Randwijck Oost 145 6 C € 1.055.000 € 7.276
Watercirkel 127 Watercirkelbuurt 133 5 B € 800.000 € 6.015
Suze Robertsonlaan 11 Betsy Perkbuurt 158 5 A € 925.000 € 5.854
Brantwijk 45 Elsrijk Oost 150 6 C € 925.000 € 6.167
Jol 221 Punterbuurt 143 5 A € 725.000 € 5.070
Duin en Kruidberg 3 Buitenplaatsenbuurt 151 6 B € 850.000 € 5.629
Moldau 7 Watercirkelbuurt 153 5 C € 750.000 € 4.902