house · resale
Veldspaat 19
1703EJ Heerhugowaard · Edelstenenwijk · wijk Edelstenenwijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 673 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Broekman Makelaars Heerhugowaard (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Dijk en Waard met 105–196 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+30.6% t.o.v. mediaan van € 4.057/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 3.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 5974 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +122% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Fonkelsteen — 0.07 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.53 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN apotheek Middenwaard — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 1.12 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 0.92 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.05 km |
| Restaurant | Libelle — 0.43 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 171.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.416 per jaar (~€ 201/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.020 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1963 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~604 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, elektrische verwarming, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 548 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oregano 2 Huygenhoek Zuid | 183 | A+++ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -25.000 | |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | B | € 750.000 |
+€ 19.030
1 stap(pen)
|
€ 769.030 | € -30.970 | |
| Moerlant 2 Westerdel Noord | 174 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | +€ 49.000 | |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -50.000 | |
| Erasmussingel 18 Schrijverswijk | 113 | D | € 695.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 725.510 | € -74.490 | |
| Alikruik 24 Noord-Scharwoude West | 188 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -75.000 | |
| Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk | 136 | C | € 695.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 722.200 | € -77.800 | |
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -105.000 | |
| Benedenweg 78 Sint-Pancras kern | 178 | B | € 895.000 |
+€ 19.580
1 stap(pen)
|
€ 914.580 | +€ 114.580 | |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | C | € 650.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 676.200 | € -123.800 | |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | A | € 659.000 | +€ 0 | € 659.000 | € -141.000 | |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € -150.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | 5 | A | € 659.000 | € 4.224 |
| Watermunt 29 Oudkarspel Zuid | 155 | 6 | A | € 750.000 | € 4.839 |
| Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk | 136 | 5 | C | € 695.000 | € 5.110 |
| Zwanenbloemstraat 23 De Draai Noord | 166 | 5 | A | € 695.000 | € 4.187 |
| Krommeakker 42 Noord-Scharwoude West | 173 | 5 | B | € 750.000 | € 4.335 |
| Moerverweg 40 Sint-Pancras kern | 142 | 6 | A | € 645.000 | € 4.542 |
| Moerlant 2 Westerdel Noord | 174 | 5 | A | € 849.000 | € 4.879 |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | 5 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | 5 | A++ | € 595.000 | € 4.343 |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | 5 | C | € 650.000 | € 4.962 |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Steenuil 23 Butterhuizen Noord | 158 | 5 | A | € 549.000 | € 3.475 |