house · resale
Ligtsedreef 47
5674CT Nuenen · Verspreide huizen Boord, Opwetten · wijk Wijk 00 Nuenen · Nuenen, Gerwen en Nederwetten
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Maas Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Nuenen, Gerwen en Nederwetten
| Inwoners | 1.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 496 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 545.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08200008
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Mooiste Blauw — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 3.11 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Watermolen van Opwetten — 0.76 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.721 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.890 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Itho Daalderop HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 476 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vrouwe Cecilialaan 48 Nuenen-Oost | 96 | B | € 519.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 529.560 | € -40.440 | |
| Panneveld 20 Verspreide huizen Boord, Opwetten | 108 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -45.000 | |
| Geldropsedijk 30 Nuenen-Zuid | 153 | D | € 575.000 |
+€ 41.310
3 stap(pen)
|
€ 616.310 | +€ 46.310 | |
| Wilhelminastraat 14 Nuenen-Noord | 111 | C | € 595.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 617.200 | +€ 47.200 | |
| Zonnedauwhof 12 Nuenen-Zuid | 157 | C | € 635.000 |
+€ 31.400
2 stap(pen)
|
€ 666.400 | +€ 96.400 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminastraat 14 Nuenen-Noord | 111 | 5 | C | € 595.000 | € 5.360 |
| Anderegglaan 22 Nuenen-Oost | 131 | 6 | B | € 699.000 | € 5.336 |
| Panneveld 20 Verspreide huizen Boord, Opwetten | 108 | 4 | A | € 525.000 | € 4.861 |
| Geldropsedijk 30 Nuenen-Zuid | 153 | 6 | D | € 575.000 | € 3.758 |
| Zonnedauwhof 12 Nuenen-Zuid | 157 | 5 | C | € 635.000 | € 4.045 |
| Vrouwe Cecilialaan 48 Nuenen-Oost | 96 | 4 | B | € 519.000 | € 5.406 |