house · resale
Dr. Willem Dreessingel 137
6836CR Arnhem · Rijkerswoerd-West · wijk Rijkerswoerd · Arnhem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 221 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ditters - Arnhem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Arnhem met 79–146 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+11.2% t.o.v. mediaan van € 3.938/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 4.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 3545 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 335.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022318
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.19 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Service Apotheek Rijkerswoerd — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Brouwer & Truin — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.78 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 2.67 km |
| Restaurant | China City — 0.6 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.514 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 431 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Thaliastraat 145 Schuytgraaf-Centrum | 126 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Boterbloemstraat 17 Zeegsingel e.o. | 133 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | B | € 495.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 507.760 | +€ 12.760 | |
| Westerveldsestraat 42 Elden | 85 | F | € 450.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 481.450 | € -13.550 | |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Brunelsingel 50 Malburgen-West | 118 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Kersenplukkerserf 3 Schuytgraaf-Zuid | 124 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -30.000 | |
| Ridderhof 20 't Duifje | 114 | D | € 495.000 |
+€ 30.780
3 stap(pen)
|
€ 525.780 | +€ 30.780 | |
| Mr. P.J. Oudsingel 32 Rijkerswoerd-Midden | 114 | A | € 532.000 | +€ 0 | € 532.000 | +€ 37.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | 5 | B | € 495.000 | € 4.267 |
| Mr. P.J. Oudsingel 32 Rijkerswoerd-Midden | 114 | 5 | A | € 532.000 | € 4.667 |
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | 5 | A | € 495.000 | € 4.626 |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 4.160 |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | 5 | A | € 399.000 | € 3.531 |
| Ridderhof 20 't Duifje | 114 | 4 | D | € 495.000 | € 4.342 |
| Andantelaan 14 Elden | 115 | 5 | A | € 595.000 | € 5.174 |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | 5 | C | € 400.000 | € 3.704 |
| Schijndelstraat 47 De Laar-West | 103 | 5 | C | € 435.000 | € 4.223 |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | 5 | C | € 389.000 | € 3.383 |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | 6 | A | € 450.000 | € 3.913 |