house · resale
Korund 17
1703CT Heerhugowaard · Edelstenenwijk · wijk Edelstenenwijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Dijk en Waard met 71–132 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 3.405 |
|---|---|
| Dichtheid | 5974 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Fonkelsteen — 0.07 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.53 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN apotheek Middenwaard — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 1.12 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 0.92 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.05 km |
| Restaurant | Libelle — 0.43 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.040 per jaar (~€ 170/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.056 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1734 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 408 per jaar en 408 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 443 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | C | € 385.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 394.900 | € -100 | |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | A+ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Kastanjelaan 26 Recreatiebuurt | 122 | C | € 400.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 410.980 | +€ 15.980 | |
| Tijm 24 Huygenhoek Zuid | 83 | A+ | € 379.000 | +€ 0 | € 379.000 | € -16.000 | |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Zuidwijkring 212 Zuidwijk | 85 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Groenlingstraat 51 De Draai Zuid | 75 | A+++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -20.000 | |
| Meidoornlaan 13 Recreatiebuurt | 120 | C | € 359.500 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 370.300 | € -24.700 | |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | D | € 350.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 365.520 | € -29.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dorpsstraat 266 Zuid-Scharwoude West | 102 | 4 | C | € 439.000 | € 4.304 |
| Steigerdijk 125 Zuidwijk | 106 | 4 | A+ | € 430.000 | € 4.057 |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | 4 | D | € 350.000 | € 3.608 |
| Zeeschildpad 48 Butterhuizen Noord | 110 | 4 | B | € 425.000 | € 3.864 |
| Caro van Eycktuin 14 Zuidwijk | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Paulus Potterstraat 15 Schildersbuurt Zuid | 102 | 4 | C | € 310.000 | € 3.039 |
| Dijk 44 Broek op Langedijk kern | 98 | 4 | A | € 475.000 | € 4.847 |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | 5 | C | € 385.000 | € 3.500 |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | 5 | A | € 375.000 | € 3.989 |