Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Zicht Makelaars B.V. (NVM) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Dijk en Waard met 71–132 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-2.5% t.o.v. mediaan van € 3.873/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 3.850 |
|---|---|
| Dichtheid | 7731 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19802301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Hasselbraam (dependance) — 0.28 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinddomein De Zeppelin — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Stad van de Zon — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Butterhuizen — 0.61 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 2.04 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 2.17 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.428 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.957 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1122 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~306 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 347 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wouwermanslaan 4 Schildersbuurt Zuid | 127 | A | € 375.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 385.160 | +€ 160 | |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | D | € 350.000 |
+€ 33.950
4 stap(pen)
|
€ 383.950 | € -1.050 | |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | A | € 375.000 |
+€ 7.520
1 stap(pen)
|
€ 382.520 | € -2.480 | |
| Zuidwijkring 212 Zuidwijk | 85 | A | € 375.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 381.800 | € -3.200 | |
| Meidoornlaan 13 Recreatiebuurt | 120 | C | € 359.500 |
+€ 33.600
3 stap(pen)
|
€ 393.100 | +€ 8.100 | |
| Frans Halsstraat 4 Schildersbuurt Zuid | 92 | C | € 350.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 375.760 | € -9.240 | |
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | B | € 375.000 |
+€ 19.950
2 stap(pen)
|
€ 394.950 | +€ 9.950 | |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | B | € 375.000 |
+€ 19.950
2 stap(pen)
|
€ 394.950 | +€ 9.950 | |
| Staringlaan 8 Schrijverswijk | 81 | C | € 350.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 372.680 | € -12.320 | |
| Azalealaan 17 Recreatiebuurt | 116 | C | € 339.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 371.480 | € -13.520 | |
| Uranuslaan 4 Planetenwijk | 116 | B | € 345.000 |
+€ 22.040
2 stap(pen)
|
€ 367.040 | € -17.960 | |
| Eroslaan 2 Planetenwijk | 116 | A | € 395.000 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 404.280 | +€ 19.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilderdijkstraat 75 Schrijverswijk | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Kastanjelaan 13 Recreatiebuurt | 105 | 5 | B | € 375.000 | € 3.571 |
| Loodglans 40 Edelstenenwijk | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Esdoornlaan 128 Bomenbuurt | 110 | 5 | C | € 385.000 | € 3.500 |
| Huygenhoekring 93 Huygenhoek Noord | 94 | 5 | A | € 375.000 | € 3.989 |
| Gouwe 13 Rivierenwijk | 96 | 5 | B | € 335.000 | € 3.490 |
| Waterscheerling 21 Oudkarspel Zuid | 107 | 5 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Korund 17 Edelstenenwijk | 102 | 4 | B | € 395.000 | € 3.873 |
| Frans Halsstraat 4 Schildersbuurt Zuid | 92 | 5 | C | € 350.000 | € 3.804 |
| Oranjestraat 20 Noord-Scharwoude Oost | 102 | 5 | A | € 475.000 | € 4.657 |
| Werfstraat 15 Noord-Scharwoude West | 107 | 5 | C | € 469.500 | € 4.388 |
| Drecht 27 Rivierenwijk | 97 | 4 | D | € 350.000 | € 3.608 |