Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GABA Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Zevenaar met 64–119 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+18.7% t.o.v. mediaan van € 3.650/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zevenaar
| Inwoners | 2.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 3349 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 450.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 21% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 2.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02990016
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bem — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Nettorama — 0.73 km |
| Ziekenhuis | Rijnstate Ziekenhuis Zevenaar — 3.6 km |
| OV-station | Zevenaar — 2.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.902 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.109 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.104 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.994 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~828 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~184 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 365 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zevenaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolaas Beetsstraat 9 Schrijvershoek | 82 | C | € 349.000 |
+€ 31.160
4 stap(pen)
|
€ 380.160 | € -18.340 | |
| Sint Maartenhof 4 Lobith | 112 | B | € 395.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 427.480 | +€ 28.980 | |
| Graaf Reinoutstraat 37 Het Grieth | 96 | C | € 315.000 |
+€ 36.480
4 stap(pen)
|
€ 351.480 | € -47.020 | |
| Schievestraat 49 Het Grieth | 90 | C | € 300.000 |
+€ 34.200
4 stap(pen)
|
€ 334.200 | € -64.300 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Graaf Reinoutstraat 37 Het Grieth | 96 | 4 | C | € 315.000 | € 3.281 |
| Nicolaas Beetsstraat 9 Schrijvershoek | 82 | 5 | C | € 349.000 | € 4.256 |
| Schievestraat 49 Het Grieth | 90 | 5 | C | € 300.000 | € 3.333 |
| Sint Maartenhof 4 Lobith | 112 | 4 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Hofstraat 8 Spijk | 79 | 4 | D | € 260.000 | € 3.291 |
| Hoefjes 15 Giesbeek | 112 | 5 | unknown | € 359.000 | € 3.205 |