house · resale
Catharina van Rennesstraat 21
2135TG Hoofddorp · Hoofddorp Toolenburg Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jeroen van den Boogaard Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlemmermeer met 88–163 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 43e percentiel (-2.3% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 7586 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940114
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Toolenburg — 0.52 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.19 km |
| OV-station | Hoofddorp — 2.12 km |
| Restaurant | Lucky City — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.793 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.003 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt (2010) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 420 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | B | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € 0 | |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | C | € 575.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 587.420 | +€ 2.420 | |
| Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid | 107 | C | € 575.000 |
+€ 4.815
1 stap(pen)
|
€ 579.815 | € -5.185 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 10.000 | |
| Winterpark 46 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 156 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 10.000 | |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 15.000 | |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 15.000 | |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 | +€ 0 | € 609.000 | +€ 24.000 | |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | C | € 550.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 560.710 | € -24.290 | |
| Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest | 103 | C | € 550.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 559.270 | € -25.730 | |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -35.000 | |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mosselplaat 54 Hoofddorp Floriande West | 125 | 4 | A | € 625.000 | € 5.000 |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | 4 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Frederiksveld 15 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 118 | 4 | A | € 500.000 | € 4.237 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | 4 | B | € 700.000 | € 5.833 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |