apartment · resale
Esplanade de Meer 273
1098WK Amsterdam · Park de Meer · wijk Middenmeer · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MRA Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 271 apartments in Amsterdam met 57–106 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-15.5% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Esplanade de Meer
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Esplanade de Meer 130 | 129 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Esplanade de Meer 76 | 96 | A | € 595.000 | € 6.198 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 5957 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 702.000 deze listing -22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MN08
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.65 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Vomar — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Diemer Apotheek — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Betondorp — 0.62 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.82 km |
| OV-station | Amsterdam Science Park — 0.94 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafe de Avonden — 0.27 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.312 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.735 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1066 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~328 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 244 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid | 81 | G | € 525.000 |
+€ 32.400
6 stap(pen)
|
€ 557.400 | +€ 7.400 | |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | C | € 525.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 542.000 | € -8.000 | |
| Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 89 | A | € 540.000 | +€ 0 | € 540.000 | € -10.000 | |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | C | € 549.000 |
+€ 14.600
2 stap(pen)
|
€ 563.600 | +€ 13.600 | |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 15.000 | |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | C | € 550.000 |
+€ 15.000
2 stap(pen)
|
€ 565.000 | +€ 15.000 | |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -15.000 | |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | A | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | +€ 20.000 | |
| Valkhof 36 Gelderlandpleinbuurt | 79 | B | € 515.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 523.690 | € -26.310 | |
| Boeckenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | G | € 550.000 |
+€ 34.000
6 stap(pen)
|
€ 584.000 | +€ 34.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Insulindeweg 926 Sumatraplantsoenbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Ceramplein 11 Makassarpleinbuurt | 81 | 3 | A | € 595.000 | € 7.346 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | 3 | C | € 590.000 | € 7.468 |
| Geervliet 49 Buitenveldert-Oost-Midden | 86 | 3 | B | € 595.000 | € 6.919 |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | 3 | A+ | € 600.000 | € 7.692 |
| Galastraat 173 De Bongerd | 82 | 3 | A+++ | € 625.000 | € 7.622 |
| KNSM-laan 736 KNSM-eiland | 76 | 3 | A | € 550.000 | € 7.237 |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | 3 | A | € 475.000 | € 5.588 |
| Sumatraplantsoen 25 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | C | € 550.000 | € 7.333 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |