Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Staat Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 82 houses in Almere met 92–171 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-16.9% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 4069 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 355.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00342205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Panta Rhei — 0.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.19 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.18 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Waterwijk — 0.15 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 2.26 km |
| OV-station | Almere Centrum — 1.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jan's River — 0.18 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.848 per jaar (~€ 154/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.302 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1452 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1983 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Roland Holststraat 32 Literatuurwijk Noordwest | 118 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | A | € 445.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 454.360 | +€ 4.360 | |
| Springendallaan 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 450.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 458.640 | +€ 8.640 | |
| Stellingmolenstraat 55 Molenbuurt Oost | 112 | B | € 420.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 441.280 | € -8.720 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 459.120 | +€ 9.120 | |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | A | € 450.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 459.520 | +€ 9.520 | |
| Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west | 120 | A | € 450.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 459.600 | +€ 9.600 | |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | A | € 450.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 459.920 | +€ 9.920 | |
| Venloweg 60 Stedenwijk Zuid | 112 | A+ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| J.A. Brinkmanstraat 103 Bouwmeesterbuurt Noord | 109 | A | € 425.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 433.720 | € -16.280 | |
| Adriaan van Ostadestraat 41 Tussen de Vaarten N.- West | 106 | A | € 425.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 433.480 | € -16.520 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 472.420 | +€ 22.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| E. du Perronstraat 34 Literatuurwijk Midden-oost | 128 | 5 | A+ | € 475.000 | € 3.711 |
| Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost | 129 | 5 | A | € 489.000 | € 3.791 |
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | 5 | A | € 495.000 | € 3.750 |
| Zaterdagstraat 9 Seizoenenbuurt Noord | 138 | 5 | A | € 475.000 | € 3.442 |
| Geerten Gossaertpad 21 Literatuurwijk Noordwest | 124 | 5 | A | € 490.000 | € 3.952 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | 5 | A | € 525.000 | € 3.832 |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | 5 | A | € 450.000 | € 3.782 |
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | 6 | B | € 450.000 | € 3.309 |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | 4 | B | € 450.000 | € 3.600 |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | 6 | A | € 450.000 | € 3.629 |