house · resale
Bickerstraat 70
1701EG Heerhugowaard · Centrumwaard · wijk Heemradenwijk · Dijk en Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 405 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KRK Makelaars Heerhugowaard (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 houses in Dijk en Waard met 88–165 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+34.5% t.o.v. mediaan van € 3.804/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 5249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 349.000 deze listing +86% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | SBO Bommelstein — 0.18 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Monique — 0.12 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ACN | Apotheek Centrumwaard — 0.1 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Centrumwaard — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 1.68 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.61 km |
| Restaurant | Thai Bangkokmarket — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.524 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.230 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1143 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~254 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1972 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 625 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | A | € 650.000 |
+€ 23.580
2 stap(pen)
|
€ 673.580 | +€ 23.580 | |
| Kroosbrug 65 Twuyverhoek en Oostwal | 156 | A | € 659.000 |
+€ 28.080
2 stap(pen)
|
€ 687.080 | +€ 37.080 | |
| Dwergvinvis 28 Butterhuizen Noord | 102 | C | € 569.000 |
+€ 34.170
4 stap(pen)
|
€ 603.170 | € -46.830 | |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | C | € 650.000 |
+€ 49.780
4 stap(pen)
|
€ 699.780 | +€ 49.780 | |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | A | € 575.000 |
+€ 24.840
2 stap(pen)
|
€ 599.840 | € -50.160 | |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -55.000 | |
| Steenuil 23 Butterhuizen Noord | 158 | A | € 549.000 |
+€ 28.440
2 stap(pen)
|
€ 577.440 | € -72.560 | |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | A | € 550.000 |
+€ 26.820
2 stap(pen)
|
€ 576.820 | € -73.180 | |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | A | € 550.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 575.200 | € -74.800 | |
| Erasmussingel 18 Schrijverswijk | 113 | D | € 695.000 |
+€ 50.850
5 stap(pen)
|
€ 745.850 | +€ 95.850 | |
| Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk | 136 | C | € 695.000 |
+€ 51.680
4 stap(pen)
|
€ 746.680 | +€ 96.680 | |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | A+ | € 535.000 |
+€ 12.700
1 stap(pen)
|
€ 547.700 | € -102.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | 5 | C | € 650.000 | € 4.962 |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Erasmussingel 18 Schrijverswijk | 113 | 4 | D | € 695.000 | € 6.150 |
| Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk | 136 | 5 | C | € 695.000 | € 5.110 |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | 4 | A | € 550.000 | € 3.929 |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.213 |
| Zoetweersakker 15 Broekhorn | 137 | 5 | A++ | € 595.000 | € 4.343 |
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.280 |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | 5 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | 5 | A | € 479.500 | € 3.717 |
| A. Mauvelaan 12 Schildersbuurt Zuid | 128 | 4 | B | € 425.000 | € 3.320 |