house · resale
Daltonstraat 6
1433KP Kudelstaart · Kudelstaart · wijk Wijk 01 Kudelstraat en Kalslagen · Aalsmeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 127 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Helm Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Aalsmeer met 76–141 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-8.6% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Aalsmeer
| Inwoners | 9.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 2140 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 497.000 deze listing +0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03580100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KC De Ruimte — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km |
| Apotheek | Apotheek Groen — 0.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kudelstaart — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek — 3.91 km |
| Restaurant | Brasserie Café Oevers — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.378 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.744 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.523 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1417 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~436 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha ( combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 498 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Aalsmeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anne Frankstraat 14 Kudelstaart | 115 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 1.000 | |
| Stommeerweg 25 Stommeer | 136 | C | € 465.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 492.200 | € -5.800 | |
| Calslager Bancken 7 Kudelstaart | 103 | B | € 495.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 506.330 | +€ 8.330 | |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 51.000 | |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 67.000 | |
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | C | € 545.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 566.800 | +€ 68.800 | |
| Oosteinderweg 122 Bovenlanden | 98 | C | € 400.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 419.600 | € -78.400 | |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 97.000 | |
| Korfstraat 7 Kudelstaart | 121 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 97.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | 5 | C | € 545.000 | € 5.000 |
| Anne Frankstraat 14 Kudelstaart | 115 | 5 | A | € 499.000 | € 4.339 |
| Calslager Bancken 7 Kudelstaart | 103 | 5 | B | € 495.000 | € 4.806 |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | 5 | A | € 549.000 | € 4.733 |
| Sportlaan 32 Stommeer | 106 | 5 | D | € 589.000 | € 5.557 |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | 5 | A | € 565.000 | € 4.829 |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | 6 | A+ | € 595.000 | € 5.085 |
| Oosteinderweg 122 Bovenlanden | 98 | 4 | C | € 400.000 | € 4.082 |
| Korfstraat 7 Kudelstaart | 121 | 4 | A | € 595.000 | € 4.917 |
| Kastanjelaan 7 Stommeer | 89 | 4 | C | € 635.000 | € 7.135 |
| Stommeerweg 25 Stommeer | 136 | 6 | C | € 465.000 | € 3.419 |
| Koolwitjestraat 8 Oosteinde | 129 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.233 |