apartment · resale
Lemelerberg 117
2905NK Capelle aan den IJssel · Bergenbuurt · wijk Oostgaarde Noord · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 apartments in Capelle aan den IJssel met 63–118 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-9.0% t.o.v. mediaan van € 4.529/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 13293 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 289.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020556
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Ontdekrijk — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Maxice D'Care — 0.3 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.34 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Lupine — 2.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Terp — 0.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Snackbar De Terp — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.942 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~546 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 364 per jaar en 364 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha tzerra (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 311 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dotterlei 683 Florabuurt | 105 | D | € 360.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 376.800 | +€ 1.800 | |
| Henry Moorepassage 232 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -15.000 | |
| Fluiterlaan 502 Koperwiek | 85 | C | € 385.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 392.650 | +€ 17.650 | |
| Louvre 118 Gebouwenbuurt | 87 | A | € 397.500 | +€ 0 | € 397.500 | +€ 22.500 | |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -25.000 | |
| Kopspoor 119 Sporenbuurt-west | 74 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -26.000 | |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | C | € 339.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 346.110 | € -28.890 | |
| Lehárstraat 56 Puccinibuurt | 77 | A | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | +€ 34.000 | |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | F | € 315.000 |
+€ 22.100
4 stap(pen)
|
€ 337.100 | € -37.900 | |
| Henry Moorepassage 238 Kunstenaarsbuurt | 71 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -40.000 | |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | E | € 309.000 |
+€ 18.700
3 stap(pen)
|
€ 327.700 | € -47.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Louvre 118 Gebouwenbuurt | 87 | 3 | A | € 397.500 | € 4.569 |
| Fluiterlaan 502 Koperwiek | 85 | 3 | C | € 385.000 | € 4.529 |
| Alkenoord 126 Alkenoord | 84 | 4 | D | € 298.000 | € 3.548 |
| Haydnstraat 92 Bizetbuurt | 93 | 3 | B | € 435.000 | € 4.677 |
| Louis Couperusplaats 95 Dichtersbuurt | 85 | 3 | F | € 315.000 | € 3.706 |
| Frederik van Eedenplaats 63 Dichtersbuurt | 85 | 3 | E | € 309.000 | € 3.635 |
| Dotterlei 683 Florabuurt | 105 | 4 | D | € 360.000 | € 3.429 |
| Fluiterlaan 284 Koperwiek | 84 | 3 | A | € 445.000 | € 5.298 |
| Slotplein 124 Oude Plaats | 80 | 3 | A | € 350.000 | € 4.375 |
| Paasberg 181 Bergenbuurt | 79 | 3 | C | € 339.000 | € 4.291 |
| Haydnstraat 136 Bizetbuurt | 97 | 3 | A | € 479.500 | € 4.943 |
| Rigoletto 53 Operabuurt | 77 | 3 | B | € 350.000 | € 4.545 |