house · resale
Begoniastraat 15
7004CK Doetinchem · Oosseld / Vijverberg - zuidwest · wijk Oosseld / Vijverberg · Doetinchem
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alpina Doetinchem (Voorheen Heilbron Makelaardij) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Doetinchem met 72–135 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+4.7% t.o.v. mediaan van € 3.442/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Doetinchem
| Inwoners | 2.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 3885 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 354.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02220401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonneboom — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR van Duuren — 0.26 km |
| Huisartsenpraktijk | GGD-vaccinatielocatie Doetinchem — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Slingeland Ziekenhuis Locatie Gezellenlaan — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Doetinchem — 1.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | MyWereld — 0.55 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.929 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Doetinchem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Swammerdamlaan 54 Overstegen - oost | 130 | C | € 350.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 376.000 | +€ 1.000 | |
| van Leeuwenhoeklaan 38 Overstegen - oost | 129 | C | € 359.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 384.800 | +€ 9.800 | |
| van der Grijnstraat 7 De Happert - Leerinkstraat | 104 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 10.000 | |
| Bethlehemstraat 52 Het Hartger / De Elshof - noord | 120 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -16.000 | |
| Boesmate 13 De Huet - fase 1 + 3 | 124 | C | € 370.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 394.800 | +€ 19.800 | |
| Tulpenstraat 134 Oosseld / Vijverberg - zuidwest | 95 | C | € 335.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 354.000 | € -21.000 | |
| Ebro 1 Romantische buurt - zuid | 119 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | +€ 23.000 | |
| Prins Pieterstraat 9 't Hagelkruis | 116 | B | € 335.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 347.760 | € -27.240 | |
| Ampsen 29 De Huet - fase 2 | 113 | C | € 389.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 411.600 | +€ 36.600 | |
| Potgieterstraat 45 Schrijvers en dichtersbuurt | 80 | E | € 309.000 |
+€ 26.400
4 stap(pen)
|
€ 335.400 | € -39.600 | |
| Bonifaciusstraat 46 De Bezelhorst | 130 | C | € 400.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 426.000 | +€ 51.000 | |
| Katjesbos 129 Wijnbergen - Het Westen | 126 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ampsen 29 De Huet - fase 2 | 113 | 5 | C | € 389.000 | € 3.442 |
| van der Grijnstraat 7 De Happert - Leerinkstraat | 104 | 4 | A | € 385.000 | € 3.702 |
| Prins Pieterstraat 9 't Hagelkruis | 116 | 5 | B | € 335.000 | € 2.888 |
| Tulpenstraat 134 Oosseld / Vijverberg - zuidwest | 95 | 4 | C | € 335.000 | € 3.526 |
| Modelmakerijstraat 25 Vulcaansoord / Het Richtersbos - zuid | 98 | 4 | A | € 300.000 | € 3.061 |
| Bethlehemstraat 52 Het Hartger / De Elshof - noord | 120 | 5 | A | € 359.000 | € 2.992 |
| Ebro 1 Romantische buurt - zuid | 119 | 4 | A | € 398.000 | € 3.345 |
| Boesmate 13 De Huet - fase 1 + 3 | 124 | 5 | C | € 370.000 | € 2.984 |
| Duikerstraat 16 Vijverberg | 122 | 5 | A | € 439.500 | € 3.602 |
| Hoefbladveld 35 De Huet - fase 6 + 7 | 119 | 4 | C | € 439.000 | € 3.689 |
| Katjesbos 129 Wijnbergen - Het Westen | 126 | 5 | A | € 435.000 | € 3.452 |
| van Leeuwenhoeklaan 38 Overstegen - oost | 129 | 5 | C | € 359.000 | € 2.783 |