Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 169 m² |
| Perceel | 316 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Van Santen de Hoog (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Groningen met 118–219 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+10.2% t.o.v. mediaan van € 3.862/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 4.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 5009 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 395.000 deze listing +82% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00140904
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Meander — 0.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf KITS — 0.11 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.69 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Reitdiephaven — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 4.09 km |
| OV-station | Zernike Noord — 0.72 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | hao2go — 0.71 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.433 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 151.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.366 per jaar (~€ 197/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.630 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1859 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~507 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 740 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | C | € 675.000 |
+€ 43.680
3 stap(pen)
|
€ 718.680 | € -320 | |
| Engelberterweg 85 Engelbert | 211 | A | € 675.000 |
+€ 16.880
1 stap(pen)
|
€ 691.880 | € -27.120 | |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | A | € 675.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 687.160 | € -31.840 | |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 81 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 146 | B | € 649.000 |
+€ 27.740
2 stap(pen)
|
€ 676.740 | € -42.260 | |
| Rollen 4 Ruischerbrug | 175 | A++ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 56.000 | |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | A+ | € 637.500 | +€ 0 | € 637.500 | € -81.500 | |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | C | € 775.000 |
+€ 37.130
3 stap(pen)
|
€ 812.130 | +€ 93.130 | |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -94.000 | |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -94.000 | |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | A | € 595.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 608.600 | € -110.400 | |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | A | € 595.000 |
+€ 12.640
1 stap(pen)
|
€ 607.640 | € -111.360 | |
| Henricus Muntinglaan 7 Haren-Noord | 129 | F | € 549.000 |
+€ 58.050
6 stap(pen)
|
€ 607.050 | € -111.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rollen 4 Ruischerbrug | 175 | 6 | A++ | € 775.000 | € 4.429 |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | 6 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | 5 | C | € 775.000 | € 4.905 |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | 5 | C | € 675.000 | € 4.327 |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | 6 | A | € 589.000 | € 3.850 |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | 5 | A | € 595.000 | € 3.500 |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | 5 | A+ | € 625.000 | € 3.931 |
| Noorderbuitensingel 29 Noorderplantsoenbuurt | 168 | 6 | E | € 925.000 | € 5.506 |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Grote Beerstraat 154 Paddepoel-Zuid | 151 | 5 | A+ | € 637.500 | € 4.222 |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 81 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 146 | 7 | B | € 649.000 | € 4.445 |