Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 182 m² |
| Perceel | 368 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Agnes Tomesen Makelaardij | Qualis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Breda met 127–236 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-34.4% t.o.v. mediaan van € 4.815/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 5792 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 342.000 deze listing +68% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogakker — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Haagse Beemden — 0.31 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Haagse Beemden — 0.32 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 4.58 km |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 1.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il Primo — 0.47 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 182 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.912 per jaar (~€ 243/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.988 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2366 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~728 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Open haard en stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 682 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | C | € 550.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 576.600 | +€ 1.600 | |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | B | € 565.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 579.080 | +€ 4.080 | |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | B | € 592.500 |
+€ 14.410
1 stap(pen)
|
€ 606.910 | +€ 31.910 | |
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | D | € 629.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 664.370 | +€ 89.370 | |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -90.000 | |
| Brigidastraat 45 Bavel | 162 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 100.000 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 464.070 | € -110.930 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Brigidastraat 45 Bavel | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Molenstraat 114 Prinsenbeek | 163 | 5 | D | € 745.000 | € 4.571 |
| Baronielaan 139 Zandberg | 150 | 5 | C | € 775.000 | € 5.167 |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | 5 | B | € 449.000 | € 3.277 |
| Jan Oomenstraat 41 Bavel | 139 | 6 | E | € 675.000 | € 4.856 |
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | 4 | C | € 550.000 | € 4.135 |
| Klokkenberg 127 Mastbos | 155 | 5 | A | € 860.000 | € 5.548 |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | 4 | B | € 592.500 | € 4.523 |
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | 6 | D | € 629.000 | € 4.802 |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | 6 | B | € 565.000 | € 4.414 |
| Thornstraat 26 Prinsenbeek | 208 | 6 | A | € 875.000 | € 4.207 |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | 6 | A | € 485.000 | € 3.760 |