databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Schadewijkstraat 22

5035LL Tilburg · Dalem Zuid II · wijk Dalem Zuid · Tilburg

€ 395.000
€ 3.496 / m²
113 4kamers A
Foto 1 van Schadewijkstraat 22 Foto 2 van Schadewijkstraat 22 Foto 3 van Schadewijkstraat 22 Foto 4 van Schadewijkstraat 22 Foto 5 van Schadewijkstraat 22 Foto 6 van Schadewijkstraat 22 Foto 7 van Schadewijkstraat 22 Foto 8 van Schadewijkstraat 22 Foto 9 van Schadewijkstraat 22 Foto 10 van Schadewijkstraat 22 Foto 11 van Schadewijkstraat 22 Foto 12 van Schadewijkstraat 22

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.113 m²
Perceel142 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hendriks Makelaardij Tilburg (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 67 houses in Tilburg met 79–146 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 3.950/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Tilburg

Inwoners2.205
Dichtheid5047 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 398.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt22%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.8 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU08555602 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Jan Ligthartschool Driecant — 0.09 km · 13 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderopvang Grote Beemd — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.56 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Dalem — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Koolhoven — 0.85 km
Ziekenhuis ETZ TweeSteden ziekenhuis — 5.23 km
OV-station Tilburg Reeshof — 0.77 km
Restaurant Farci — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.886 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 83.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.037 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1469 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~452 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2000
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakLessenaardak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud399 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 19, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West 100 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 € 0
Geervlietsingel 18 Huibeven West 91 A+ € 395.000 +€ 0 € 395.000 € 0
Margarethadreef 37 Kasteel Oost 97 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 5.000
Drongelenhof 8 Huibeven Oost 130 A € 400.000 +€ 0 € 400.000 +€ 5.000
Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West 117 B € 375.000 +€ 12.870
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.870 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 387.870 € -7.130
Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt 84 C € 369.000 +€ 16.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.560 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.240 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 385.800 € -9.200
Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord 110 B € 395.000 +€ 12.100
1 stap(pen)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 407.100 +€ 12.100
Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost 89 C € 365.000 +€ 17.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.010 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.790 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 382.800 € -12.200
Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost 126 B € 395.000 +€ 13.860
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.860 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 408.860 +€ 13.860
Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II 118 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000
Groenlostraat 12 Huibeven West 106 A+ € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000
Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West 90 A+ € 375.000 +€ 0 € 375.000 € -20.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord 110 4 B € 395.000 € 3.591
Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West 117 4 B € 375.000 € 3.205
Simpelveldstraat 8 Dalem Zuid II 118 4 A € 375.000 € 3.178
Oerlesestraat 93 Trouwlaan 108 4 C € 350.000 € 3.241
Akkerstraat 112 Sint Anna Noord 108 4 B € 445.000 € 4.120
Leharstraat 22 Heikant Oost 103 4 D € 390.000 € 3.786
Veestraat 139 Trouwlaan 115 4 A € 475.000 € 4.130
Kaapkoloniestraat 51 Afrikaanderbuurt Midden 108 3 D € 400.000 € 3.704
Karpatenlaan 36 Groenewoud West 114 5 unknown € 350.000 € 3.070
Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost 108 5 B € 425.000 € 3.935
Bredaseweg 192 Sint Anna Noord 101 4 B € 435.000 € 4.307
Doesburgstraat 82 Huibeven Oost 110 5 A € 350.000 € 3.182