house · resale
Fluwijn 122
2693EA 's-Gravenzande · Het Nieuwe water · wijk Wijk 04 's-Gravenzande · Westland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 67 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Olsthoorn Makelaars Westland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Westland met 61–114 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+14.8% t.o.v. mediaan van € 4.948/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Fluwijn
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Fluwijn 543 | 62 | A++ | € 400.000 | € 6.452 |
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 2.645 |
|---|---|
| Dichtheid | 4100 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 596.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 2.1 km |
| Afstand huisarts | 2.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830480
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Waalcampus — 0.53 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | BieFit — 1.04 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Het Oude Land — 1.27 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Woerd — 1.44 km |
| OV-station | Busstation — 1.91 km |
| Restaurant | 6&24 — 0.38 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 880 per jaar (~€ 73/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.460 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~616 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~88 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 201 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | C | € 450.000 |
+€ 47.000
5 stap(pen)
|
€ 497.000 | € -3.000 | |
| Prins Hendrikstraat 18 Wateringen Noord en Ambachtshof | 114 | A | € 455.000 |
+€ 34.200
3 stap(pen)
|
€ 489.200 | € -10.800 | |
| Elzenhof 7 Oudeland | 113 | B | € 465.000 |
+€ 46.330
4 stap(pen)
|
€ 511.330 | +€ 11.330 | |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | C | € 469.000 |
+€ 43.000
5 stap(pen)
|
€ 512.000 | +€ 12.000 | |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | C | € 467.500 |
+€ 53.500
5 stap(pen)
|
€ 521.000 | +€ 21.000 | |
| Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk | 88 | B | € 495.000 |
+€ 36.080
4 stap(pen)
|
€ 531.080 | +€ 31.080 | |
| Dreeslaan 100 Pijletuinen | 108 | A | € 500.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 532.400 | +€ 32.400 | |
| Kuyperstraat 15 Pijletuinen | 110 | A | € 500.000 |
+€ 33.000
3 stap(pen)
|
€ 533.000 | +€ 33.000 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 15 Monster Centrumgebied | 96 | G | € 475.000 |
+€ 67.200
9 stap(pen)
|
€ 542.200 | +€ 42.200 | |
| van Lockhorststraat 10 De Lier West | 88 | B | € 419.000 |
+€ 36.080
4 stap(pen)
|
€ 455.080 | € -44.920 | |
| Vivaldi 21 Zwartenhoek | 105 | C | € 495.000 |
+€ 52.500
5 stap(pen)
|
€ 547.500 | +€ 47.500 | |
| Platostraat 9 Buitengebied Honselersdijk | 97 | A | € 520.000 |
+€ 29.100
3 stap(pen)
|
€ 549.100 | +€ 49.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| van Lockhorststraat 10 De Lier West | 88 | 5 | B | € 419.000 | € 4.761 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 15 Monster Centrumgebied | 96 | 5 | G | € 475.000 | € 4.948 |
| Molenweg 65 Kleine Geest en Molenwijk | 88 | 4 | B | € 495.000 | € 5.625 |
| Frankenthalerstraat 12 Kruisbroek | 86 | 4 | C | € 469.000 | € 5.453 |
| Johannes Vermeerstraat 11 Zwartenhoek | 94 | 4 | C | € 450.000 | € 4.787 |
| Platostraat 9 Buitengebied Honselersdijk | 97 | 4 | A | € 520.000 | € 5.361 |
| Naaldwijkseweg 286 Bedrijventerrein Teylingen | 92 | 4 | C | € 625.000 | € 6.793 |
| Obrecht 42 Zwartenhoek | 100 | 4 | C | € 500.000 | € 5.000 |
| Vivaldi 21 Zwartenhoek | 105 | 5 | C | € 495.000 | € 4.714 |
| Rossini 14 Naaldwijk Centrumgebied | 107 | 5 | C | € 467.500 | € 4.369 |
| Dreeslaan 100 Pijletuinen | 108 | 5 | A | € 500.000 | € 4.630 |
| Korbeel 13 Suydervelt | 108 | 5 | A | € 545.000 | € 5.046 |