Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Perceel | 518 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drieman Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Nieuwkoop met 107–200 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+32.4% t.o.v. mediaan van € 4.292/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nieuwkoop
| Inwoners | 2.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 4438 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing +98% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05690926
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Veenvogel — 0.29 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Rehorst — 0.67 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Teylersplein — 0.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek — 0.9 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bistro Eten bij Peter — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 183.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.848 per jaar (~€ 154/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.331 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~308 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 500 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nieuwkoop
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Schepegaten 3 Nieuwkoop | 175 | A | € 795.000 |
+€ 31.500
2 stap(pen)
|
€ 826.500 | € -48.500 | |
| Langeraarseweg 64 Langeraar Lintbebouwing | 178 | C | € 720.000 |
+€ 67.640
4 stap(pen)
|
€ 787.640 | € -87.360 | |
| Hertog Albrechtstraat 84 Zevenhoven | 190 | A | € 695.000 |
+€ 34.200
2 stap(pen)
|
€ 729.200 | € -145.800 | |
| Korteraarseweg 22 Korteraar | 164 | B | € 995.000 |
+€ 47.560
3 stap(pen)
|
€ 1.042.560 | +€ 167.560 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Korteraarseweg 22 Korteraar | 164 | 6 | B | € 995.000 | € 6.067 |
| De Schepegaten 3 Nieuwkoop | 175 | 6 | A | € 795.000 | € 4.543 |
| Langeraarseweg 64 Langeraar Lintbebouwing | 178 | 7 | C | € 720.000 | € 4.045 |
| Hertog Albrechtstraat 84 Zevenhoven | 190 | 6 | A | € 695.000 | € 3.658 |
| De Slingerkamp 35 Nieuwkoop | 123 | 6 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Dahliastraat 18 De Kuil | 120 | 6 | C | € 475.000 | € 3.958 |