house · resale
Warandebergstraat 6
1271ZC Huizen · Industriewijk 't Plaveen · wijk Wijk 05 Havengebied · Huizen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schouten Barmentlo Makelaars Huizen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Huizen met 85–158 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+13.4% t.o.v. mediaan van € 4.692/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Huizen
| Inwoners | 860 |
|---|---|
| Dichtheid | 1378 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 510.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04060513
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Elan College — 0.34 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek Wessels — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Groepspraktijk Huizen — 0.67 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Regionaal Medisch Centrum Blaricum — 4.54 km |
| OV-station | Fietsboot (Huizen) — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafe Restaurant De Krachtcentrale — 0.29 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 132.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.220 per jaar (~€ 102/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.200 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~854 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~122 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Huizen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koedijk 26 Bovenweg | 147 | A | € 625.000 |
+€ 44.100
3 stap(pen)
|
€ 669.100 | +€ 20.100 | |
| Spaarne 4 Huizermaat West | 125 | A | € 575.000 |
+€ 37.500
3 stap(pen)
|
€ 612.500 | € -36.500 | |
| Dekemastate 12 Bijvanck Noord | 124 | C | € 549.000 |
+€ 62.000
5 stap(pen)
|
€ 611.000 | € -38.000 | |
| Hoofdweg 62 Bijvanck Noord | 120 | D | € 625.000 |
+€ 68.400
6 stap(pen)
|
€ 693.400 | +€ 44.400 | |
| Meentweg 37 De Noord | 88 | C | € 560.000 |
+€ 44.000
5 stap(pen)
|
€ 604.000 | € -45.000 | |
| De Ruyterstraat 73 De Noord | 93 | C | € 659.000 |
+€ 46.500
5 stap(pen)
|
€ 705.500 | +€ 56.500 | |
| De Geldersman 18 Bovenmaat Noord | 137 | B | € 650.000 |
+€ 56.170
4 stap(pen)
|
€ 706.170 | +€ 57.170 | |
| Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk | 129 | C | € 525.000 |
+€ 64.500
5 stap(pen)
|
€ 589.500 | € -59.500 | |
| Bunt 28 Huizermaat West | 117 | A | € 549.000 |
+€ 35.100
3 stap(pen)
|
€ 584.100 | € -64.900 | |
| Akkerweg 15 Bovenweg | 112 | C | € 525.000 |
+€ 56.000
5 stap(pen)
|
€ 581.000 | € -68.000 | |
| Stuurboord 13 Stad en Lande | 135 | E | € 495.000 |
+€ 85.050
7 stap(pen)
|
€ 580.050 | € -68.950 | |
| Jacob van Heemskerkstraat 38 Westereng | 130 | B | € 695.000 |
+€ 53.300
4 stap(pen)
|
€ 748.300 | +€ 99.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdweg 62 Bijvanck Noord | 120 | 5 | D | € 625.000 | € 5.208 |
| Spaarne 4 Huizermaat West | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Jacob van Heemskerkstraat 38 Westereng | 130 | 5 | B | € 695.000 | € 5.346 |
| Bunt 28 Huizermaat West | 117 | 5 | A | € 549.000 | € 4.692 |
| Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk | 129 | 5 | C | € 525.000 | € 4.070 |
| Akkerweg 15 Bovenweg | 112 | 5 | C | € 525.000 | € 4.688 |
| Dekemastate 12 Bijvanck Noord | 124 | 6 | C | € 549.000 | € 4.427 |
| Bakboord 28 Stad en Lande | 129 | 5 | A | € 499.000 | € 3.868 |
| Vecht 12 Huizermaat Noord | 118 | 5 | C | € 485.000 | € 4.110 |
| Salamander 16 Bijvanck Noord | 112 | 5 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| De Geldersman 18 Bovenmaat Noord | 137 | 6 | B | € 650.000 | € 4.745 |
| Stuurboord 13 Stad en Lande | 135 | 5 | E | € 495.000 | € 3.667 |