house · resale
Pannerdenseweg 70
6686BH Doornenburg · Kern Doornenburg · wijk Doornenburg · Lingewaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 2500 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Moreno Joosten Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Lingewaard met 86–159 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+18.7% t.o.v. mediaan van € 4.110/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lingewaard
| Inwoners | 2.035 |
|---|---|
| Dichtheid | 3242 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17050500
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Supermarkt | SPAR Witjes — 0.79 km |
|---|---|
| Apotheek | Zuider Apotheek Doornenburg — 0.63 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Doornenburg — 0.65 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.435 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 4.674 per jaar (~€ 390/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.254 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4182 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1845 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.706 per jaar en 2583 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1946 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, huur) |
| Energielabel (officieel) | E |
| Inhoud | 446 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lingewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karstraat 79 Buitengebied Huissen | 141 | E | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Thuishaven 5 Zilverkamp 1e fase | 155 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -50.000 | |
| Waaldijk 12 Centrum Bemmel | 155 | F | € 645.000 |
+€ 6.200
1 stap(pen)
|
€ 651.200 | +€ 51.200 | |
| Viswei 63 Kern Angeren | 141 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -55.000 | |
| Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen | 102 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -105.000 | |
| Ceres 44 Klaverkamp-Klein Rome | 118 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -115.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ceres 44 Klaverkamp-Klein Rome | 118 | 5 | A | € 485.000 | € 4.110 |
| Kersenbongerd 7 Zilverkamp 1e fase | 135 | 6 | B | € 445.000 | € 3.296 |
| Karstraat 79 Buitengebied Huissen | 141 | 5 | E | € 595.000 | € 4.220 |
| Kruidenstraat 47 Klaverkamp-Klein Rome | 106 | 6 | A+ | € 465.000 | € 4.387 |
| Kolk 13 Zilverkamp 3e fase | 123 | 6 | C | € 385.000 | € 3.130 |
| Viswei 63 Kern Angeren | 141 | 5 | B | € 545.000 | € 3.865 |
| Dijkstraat 61 Klappenburg | 126 | 5 | A++ | € 415.000 | € 3.294 |
| Schoutstraat 88 Lootakkers | 108 | 5 | B | € 475.000 | € 4.398 |
| Emmastraat 70 Kern Angeren | 118 | 5 | C | € 399.000 | € 3.381 |
| Arnhemsepoort 102 Centrum Huissen | 102 | 5 | C | € 495.000 | € 4.853 |
| Ulkenpad 56 Zilverkamp 4e fase | 111 | 5 | B | € 400.000 | € 3.604 |
| Wildzang 25 Zilverkamp 3e fase | 143 | 6 | C | € 425.000 | € 2.972 |