Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 86 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LEF Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 apartments in Utrecht met 60–111 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+1.9% t.o.v. mediaan van € 5.651/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 10915 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440222
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Taalschool Utrecht — 0.15 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.63 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.6 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Ondiep — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 1.0 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Rooie Nel — 0.32 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.506 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~516 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | - (gas gestookt uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 294 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 20, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cervanteslaan 25 Halve Maan-Noord | 92 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Werkspoorplein 1 Elinkwijk en omgeving | 73 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -6.000 | |
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | C | € 469.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 476.470 | € -18.530 | |
| Battutalaan 739 Kanaleneiland-Zuid | 87 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Minahassastraat 3 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 87 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| San Marinostraat 75 Leidsche Rijn-Centrum | 81 | A+ | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | +€ 25.000 | |
| Boterstraat 10 Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving | 69 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | C | € 450.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 457.740 | € -37.260 | |
| Krugerstraat 70 Leidseweg en omgeving | 86 | C | € 525.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 532.740 | +€ 37.740 | |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | C | € 525.000 |
+€ 7.830
1 stap(pen)
|
€ 532.830 | +€ 37.830 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord | 83 | 4 | C | € 469.000 | € 5.651 |
| Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost | 91 | 4 | C | € 535.000 | € 5.879 |
| Prins Bernhardlaan 41 Schaakbuurt en omgeving | 80 | 4 | A | € 439.000 | € 5.488 |
| Battutalaan 739 Kanaleneiland-Zuid | 87 | 3 | A | € 475.000 | € 5.460 |
| Minahassastraat 3 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 87 | 5 | A | € 475.000 | € 5.460 |
| Krugerstraat 70 Leidseweg en omgeving | 86 | 5 | C | € 525.000 | € 6.105 |
| Oranjestraat 110 Wijk C | 87 | 3 | C | € 525.000 | € 6.034 |
| Cremerstraat 352 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 78 | 4 | C | € 550.000 | € 7.051 |
| Wijnbesplantsoen 3 Ondiep | 86 | 3 | C | € 450.000 | € 5.233 |
| San Marinostraat 75 Leidsche Rijn-Centrum | 81 | 3 | A+ | € 520.000 | € 6.420 |
| Cervanteslaan 25 Halve Maan-Noord | 92 | 3 | B | € 500.000 | € 5.435 |
| Zijlsterraklaan 23 Langerak | 92 | 3 | A | € 489.000 | € 5.315 |