Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 188 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Sam Farès Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Groningen met 64–119 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.120/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 6.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 7980 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 235.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS de Wegwijzer — 0.11 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Bruintje Beer — 0.98 km |
| Supermarkt | Dunya Supermarkt & Slagerij — 0.22 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Selwerd — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ten Kate — 0.18 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Noord — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hap Haven — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.809 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.962 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1564 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 368 per jaar en 368 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Pelletkachel en stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | C | € 375.000 |
+€ 8.190
1 stap(pen)
|
€ 383.190 | +€ 4.190 | |
| Jacobstraat 50 Oosterpoort | 84 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 16.000 | |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 16.000 | |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | E | € 375.000 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 395.900 | +€ 16.900 | |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | B | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | +€ 20.500 | |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | C | € 400.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 407.110 | +€ 28.110 | |
| Van Drielstlaan 75 Hoogkerk-Zuid | 102 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -29.000 | |
| Eerste Spoorstraat 12 Kostverloren | 67 | E | € 335.000 |
+€ 14.740
3 stap(pen)
|
€ 349.740 | € -29.260 | |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | B | € 349.500 | +€ 0 | € 349.500 | € -29.500 | |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -54.000 | |
| Zonland 13 Drielanden | 108 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 66.000 | |
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | D | € 300.000 |
+€ 12.480
2 stap(pen)
|
€ 312.480 | € -66.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oosterhavenstraat 8 Binnenstad-Oost | 91 | 3 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Pluimerstraat 31 Binnenstad-Oost | 92 | 3 | B | € 399.500 | € 4.342 |
| Jacobstraat 50 Oosterpoort | 84 | 3 | B | € 395.000 | € 4.702 |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | 4 | E | € 375.000 | € 3.947 |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | 4 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | 4 | B | € 349.500 | € 4.017 |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | 4 | A+ | € 325.000 | € 3.693 |
| Van Drielstlaan 75 Hoogkerk-Zuid | 102 | 4 | B | € 350.000 | € 3.431 |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | 4 | C | € 400.000 | € 5.063 |
| Molenkampsteeg 14 Haren-Zuidoost | 107 | 3 | F | € 462.500 | € 4.322 |
| Reddingiusweg 97 Hoogkerk-Zuid | 79 | 4 | E | € 290.000 | € 3.671 |
| Staringstraat 5 De Wijert | 78 | 4 | D | € 300.000 | € 3.846 |