Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 189 m² |
| Perceel | 595 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HuitingSchoon Emmen B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Emmen met 132–245 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+21.1% t.o.v. mediaan van € 3.036/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 9.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 3320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 297.000 deze listing +134% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144700
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lisdodde — 0.28 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Emmen — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Quattro — 0.39 km |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 4.77 km |
| OV-station | Emmen Zuid — 0.86 km |
| Restaurant | Horeca centrum De Rietplas — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 189 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.024 per jaar (~€ 252/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.570 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2457 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha ace 35 c (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 719 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zwarteweg 66 Nieuw-Amsterdam-Centrum | 227 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € 0 | |
| Koraaldreef 44 Parc Sandur | 174 | B | € 700.000 |
+€ 19.140
1 stap(pen)
|
€ 719.140 | +€ 24.140 | |
| Sierduif 2 Rietlanden | 211 | B | € 725.000 |
+€ 23.210
1 stap(pen)
|
€ 748.210 | +€ 53.210 | |
| Kommerdijk 4 Verspreide huizen Erica | 156 | C | € 599.000 |
+€ 31.200
2 stap(pen)
|
€ 630.200 | € -64.800 | |
| Kloosterweg 3 Emmer-Compascuum-Centrum | 236 | B | € 569.000 |
+€ 25.960
1 stap(pen)
|
€ 594.960 | € -100.040 | |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | D | € 545.000 |
+€ 49.410
3 stap(pen)
|
€ 594.410 | € -100.590 | |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | A | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -106.000 | |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -120.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | 6 | A | € 589.000 | € 3.133 |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | 6 | D | € 545.000 | € 2.978 |
| Sierduif 2 Rietlanden | 211 | 6 | B | € 725.000 | € 3.436 |
| Koraaldreef 44 Parc Sandur | 174 | 7 | B | € 700.000 | € 4.023 |
| Duitslandlaan 13 Schoonebeek | 174 | 6 | A++ | € 539.500 | € 3.101 |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | 6 | C | € 525.000 | € 2.966 |
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | 6 | A++ | € 549.500 | € 3.213 |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | 6 | B | € 495.000 | € 2.552 |
| Kuipstraat 4 Klazienaveen-Zuid | 165 | 6 | A | € 550.000 | € 3.333 |
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | 6 | A | € 495.000 | € 2.946 |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | 5 | A | € 575.000 | € 3.485 |
| Kommerdijk 4 Verspreide huizen Erica | 156 | 6 | C | € 599.000 | € 3.840 |