databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Distelveld 12

2742GA Waddinxveen · Groenswaard 3 · wijk Wijk 01 · Waddinxveen

€ 825.000
€ 4.275 / m²
193 7kamers B
Foto 1 van Distelveld 12 Foto 2 van Distelveld 12 Foto 3 van Distelveld 12 Foto 4 van Distelveld 12 Foto 5 van Distelveld 12 Foto 6 van Distelveld 12 Foto 7 van Distelveld 12 Foto 8 van Distelveld 12 Foto 9 van Distelveld 12 Foto 10 van Distelveld 12 Foto 11 van Distelveld 12 Foto 12 van Distelveld 12

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.193 m²
Perceel396 m²
Kamers7 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Waddinxveen met 135–250 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-9.5% t.o.v. mediaan van € 4.726/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Waddinxveen

Inwoners1.595
Dichtheid7443 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 368.000 deze listing +124% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt56%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06270103 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Bethelschool — 0.51 km · 10 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Olleke Bolleke — 0.43 km
Supermarkt Hoogvliet — 0.9 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 1.32 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk C. Vroom — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Waddinxveen Noord — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.939 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 178.261 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 193 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.860 per jaar (~€ 322/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.261 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~3281 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1158 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 772 per jaar en 772 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1974
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterCv-ketel
CV-ketelGas gestookt combiketel uit 2011, eigendom
Energielabel (officieel)B
Inhoud704 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling7 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Waddinxveen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Zilverkarper 8 Triangel 164 A+++ € 775.000 +€ 0 € 775.000 € -50.000