Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ditters - Arnhem (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Arnhem met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-19.6% t.o.v. mediaan van € 3.968/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 5.880 |
|---|---|
| Dichtheid | 5498 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 310.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022295
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Produs Praktijkonderwijs — 0.45 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.45 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Laar — 0.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bredasingel — 0.2 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.84 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 0.68 km |
| Restaurant | Nieuw Fong-Sho — 0.52 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.981 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 88.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.154 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace 39c CW5 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 474 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | C | € 389.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 412.000 | € -3.000 | |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | C | € 400.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 421.600 | +€ 6.600 | |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -15.000 | |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -16.000 | |
| Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West | 100 | B | € 420.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 431.000 | +€ 16.000 | |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | A | € 432.500 | +€ 0 | € 432.500 | +€ 17.500 | |
| Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West | 106 | A | € 397.500 | +€ 0 | € 397.500 | € -17.500 | |
| Koewei 8 Elderhof | 109 | C | € 375.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 396.800 | € -18.200 | |
| Hofsingel 215 't Duifje | 123 | C | € 415.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 439.600 | +€ 24.600 | |
| Hofsingel 54 't Duifje | 120 | B | € 375.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 388.200 | € -26.800 | |
| Socratesstraat 13 Rijkerswoerd-West | 98 | B | € 375.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 385.780 | € -29.220 | |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Oldorphof 9 Vredenburg | 129 | 5 | C | € 429.500 | € 3.329 |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | 5 | A | € 400.000 | € 3.333 |
| Hofsingel 54 't Duifje | 120 | 5 | B | € 375.000 | € 3.125 |
| Thaliastraat 145 Schuytgraaf-Centrum | 126 | 5 | A+ | € 495.000 | € 3.929 |
| Bredasingel 63 De Laar-West | 126 | 5 | A | € 500.000 | € 3.968 |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | 6 | A | € 432.500 | € 3.460 |
| Hofsingel 215 't Duifje | 123 | 4 | C | € 415.000 | € 3.374 |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | 5 | C | € 389.000 | € 3.383 |
| Kersenplukkerserf 3 Schuytgraaf-Zuid | 124 | 4 | A | € 465.000 | € 3.750 |
| Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid | 119 | 5 | A+++ | € 495.000 | € 4.160 |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | 5 | A | € 399.000 | € 3.531 |
| Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid | 116 | 5 | B | € 495.000 | € 4.267 |