Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars Regio Eindhoven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Eindhoven met 88–163 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-17.3% t.o.v. mediaan van € 4.461/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.755 |
|---|---|
| Dichtheid | 2507 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 319.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07723350
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Korein Kinderplein Urkhovenseweg — 0.4 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tongelre — 0.62 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum Eindhoven — 2.54 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jian-An — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.016 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.388 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1638 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 478 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrechtlaan 38 Bennekel-Oost | 104 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € 0 | |
| Kogelsmortel 32 Heesterakker | 126 | B | € 450.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 463.860 | € -1.140 | |
| Melkweg 85 Doornakkers-West | 104 | C | € 450.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 470.800 | +€ 5.800 | |
| Diestlaan 9 Tempel | 105 | B | € 469.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 480.550 | +€ 15.550 | |
| Turijnstraat 7 Heesterakker | 128 | C | € 459.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 484.600 | +€ 19.600 | |
| Ranonkelstraat 9 Gerardusplein | 105 | E | € 450.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 484.650 | +€ 19.650 | |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | C | € 460.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 484.800 | +€ 19.800 | |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | B | € 475.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 488.200 | +€ 23.200 | |
| Mortierlaan 151 Muschberg, Geestenberg | 119 | C | € 475.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 498.800 | +€ 33.800 | |
| van Langerenpad 4 Muschberg, Geestenberg | 112 | B | € 412.500 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 424.820 | € -40.180 | |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | C | € 485.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 506.600 | +€ 41.600 | |
| Nieuwpoortstraat 31 Tempel | 140 | B | € 498.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 513.400 | +€ 48.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kogelsmortel 32 Heesterakker | 126 | 5 | B | € 450.000 | € 3.571 |
| Turijnstraat 7 Heesterakker | 128 | 5 | C | € 459.000 | € 3.586 |
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | 5 | C | € 498.000 | € 3.860 |
| Schutterlaan 28 Eckart | 127 | 5 | unknown | € 425.000 | € 3.346 |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | 5 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | 5 | A | € 549.000 | € 4.392 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | 5 | D | € 525.000 | € 4.487 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| Mortierlaan 115 Muschberg, Geestenberg | 124 | 4 | C | € 460.000 | € 3.710 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |
| Graslelie 38 Grasrijk | 116 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.612 |