apartment · resale
Koopmans van Boekerenstraat 73
2522VB Den Haag · Laakkwartier-Oost · wijk Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Oosterom & Verhagen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 138 apartments in Den Haag met 54–101 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-10.4% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 11.600 |
|---|---|
| Dichtheid | 21196 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 245.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183825
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.28 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Dak Linnaeus — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.23 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Lorentzplein — 0.16 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Schouderdokter — 0.76 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Westeinde — 2.46 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag HS — 1.24 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cleopatra — 0.13 km · 39 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.950 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.714 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~702 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 702 per jaar en 702 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1938 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (dubbel bovenhuis) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 248 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | +€ 5.110 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 319.880 | € -5.120 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -5.500 | |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | D | € 325.000 |
+€ 5.600
1 stap(pen)
|
€ 330.600 | +€ 5.600 | |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | D | € 325.000 |
+€ 5.810
1 stap(pen)
|
€ 330.810 | +€ 5.810 | |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | C | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -6.000 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | +€ 9.750 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 12.240
3 stap(pen)
|
€ 312.240 | € -12.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | 3 | A | € 325.000 | € 4.114 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | 3 | D | € 350.000 | € 4.375 |
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | 3 | B | € 300.000 | € 3.704 |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | 3 | E | € 350.000 | € 4.321 |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | 3 | D | € 289.000 | € 3.753 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Woudenbergstraat 38 Leyenburg | 83 | 3 | D | € 325.000 | € 3.916 |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | 3 | C | € 319.000 | € 3.843 |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | 3 | A | € 374.500 | € 4.993 |