apartment · resale
Eerste Oosterparkstraat 97
1091GW Amsterdam · Weesperzijde-Noord · wijk Weesperzijde · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | RET Makelaars - De specialist van Amsterdam-Oost (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 276 apartments in Amsterdam met 51–96 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 68e percentiel (+7.6% t.o.v. mediaan van € 8.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Eerste Oosterparkstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Eerste Oosterparkstraat 107 | 56 | C | € 435.000 | € 7.768 |
| Eerste Oosterparkstraat 141 | 59 | B | € 495.000 | € 8.390 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 16805 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 638.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MB01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kiem Montessori — 0.22 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.15 km · 52 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Park Apotheek — 0.47 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buitenhof — 0.32 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.32 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Axum — 0.03 km · 133 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 141.304 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.850 per jaar (~€ 154/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.257 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1628 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~666 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 666 per jaar en 666 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 216 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | A+++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | D | € 650.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 655.110 | +€ 5.110 | |
| Edisonstraat 23 Middenmeer-Zuid | 81 | D | € 650.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 655.670 | +€ 5.670 | |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | E | € 650.000 |
+€ 10.010
2 stap(pen)
|
€ 660.010 | +€ 10.010 | |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | A++ | € 665.000 | +€ 0 | € 665.000 | +€ 15.000 | |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | A++ | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | € -20.000 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 4.760
1 stap(pen)
|
€ 629.760 | € -20.240 | |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | B | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 | |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | C | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | 3 | A+++ | € 650.000 | € 8.904 |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | 3 | A++ | € 630.000 | € 8.750 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Wormerveerstraat 11 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 77 | 3 | E | € 650.000 | € 8.442 |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | 3 | A+ | € 700.000 | € 9.589 |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | 3 | A | € 675.000 | € 8.654 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |