databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Toutenburgstraat 52

8043TX Zwolle · Werkeren · wijk Wijk 22 Stadshagen · Zwolle

€ 475.000
€ 4.318 / m²
110 5kamers A+
Foto 1 van Toutenburgstraat 52 Foto 2 van Toutenburgstraat 52 Foto 3 van Toutenburgstraat 52 Foto 4 van Toutenburgstraat 52 Foto 5 van Toutenburgstraat 52 Foto 6 van Toutenburgstraat 52 Foto 7 van Toutenburgstraat 52 Foto 8 van Toutenburgstraat 52 Foto 9 van Toutenburgstraat 52 Foto 10 van Toutenburgstraat 52 Foto 11 van Toutenburgstraat 52 Foto 12 van Toutenburgstraat 52

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.110 m²
Perceel129 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Woonaccent Makelaars Van Dorsten (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Zwolle met 77–143 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+0.9% t.o.v. mediaan van € 4.279/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Toutenburgstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Toutenburgstraat 36 120 A € 535.000 € 4.458

Buurt in cijfers — Zwolle

Inwoners5.265
Dichtheid5652 per km²
Gem. huishoudensgrootte3.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 498.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt25%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01932230 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Kindcentrum Kasteelhoeve — 0.66 km · 14 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Partou — 0.71 km
Supermarkt Jumbo Nagelmaeker — 0.97 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Gezondheidshuis Stadshagen — 1.14 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Beumer & Schoenmakers — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Zwolle Stadshagen — 1.08 km
Restaurant Minoyu — 0.95 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.268 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 98.913 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.540 per jaar (~€ 128/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.396 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1210 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~330 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2016
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud391 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Rietgras 62 Milligen 112 A € 469.500 +€ 8.960
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.960 (+ zonnepanelen (klein))
€ 478.460 +€ 3.460
Lindestraat 17 Oud-Assendorp 95 G € 425.000 +€ 45.600
7 stap(pen)
  • G→F: € 2.850 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.800 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.700 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.650 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.450 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.600 (+ zonnepanelen (klein))
€ 470.600 € -4.400
Mombaerstraat 162 Hogenkamp 111 A € 475.000 +€ 8.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 483.880 +€ 8.880
Eemlaan 16 Aa-landen-Midden 111 B € 465.000 +€ 21.090
2 stap(pen)
  • B→A: € 12.210 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 486.090 +€ 11.090
Hanekamp 65 Wipstrik-Zuid 90 E € 450.000 +€ 36.900
5 stap(pen)
  • E→D: € 5.400 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.300 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.200 (+ zonnepanelen (klein))
€ 486.900 +€ 11.900
Bredebeek 94 Aa-landen-Oost 121 C € 425.000 +€ 33.880
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 458.880 € -16.120
H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord 118 C € 425.000 +€ 33.040
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.440 (+ zonnepanelen (klein))
€ 458.040 € -16.960
Fruitweidestraat 48 Frankhuis 124 A € 485.000 +€ 9.920
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.920 (+ zonnepanelen (klein))
€ 494.920 +€ 19.920
Bussenmakerstraat 3 Schoonhorst 126 A+ € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 20.000
Schepenenlaan 85 Gerenbroek 119 A € 445.000 +€ 9.520
1 stap(pen)
  • A→A+: € 9.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 454.520 € -20.480
Gorterstraat 66 Breecamp 130 A++ € 499.000 +€ 0 € 499.000 +€ 24.000
Braillestraat 7 Dieze-Centrum 127 A € 440.000 +€ 10.160
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.160 (+ zonnepanelen (klein))
€ 450.160 € -24.840

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Mombaerstraat 162 Hogenkamp 111 5 A € 475.000 € 4.279
Eemlaan 16 Aa-landen-Midden 111 5 B € 465.000 € 4.189
Rietgras 62 Milligen 112 5 A € 469.500 € 4.192
Oeverzegge 29 Milligen 104 5 A € 429.000 € 4.125
Schepenenlaan 85 Gerenbroek 119 5 A € 445.000 € 3.739
H Roland Holststraat 29 Wipstrik-Noord 118 5 C € 425.000 € 3.602
Coetsstraat 39 Oud-Assendorp 113 5 A € 559.000 € 4.947
Bredebeek 94 Aa-landen-Oost 121 5 C € 425.000 € 3.512
Krulmate 109 Gerenbroek 113 5 B € 585.000 € 5.177
Fruitweidestraat 48 Frankhuis 124 5 A € 485.000 € 3.911
Kamerlingh Onneslaan 37 Berkum 125 5 C € 495.000 € 3.960
Bussenmakerstraat 3 Schoonhorst 126 5 A+ € 495.000 € 3.929