databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Bergweg 63

3037EC Rotterdam · Liskwartier · wijk Noord · Rotterdam

€ 315.000
€ 5.431 / m²
58 2kamers A
Foto 1 van Bergweg 63 Foto 2 van Bergweg 63 Foto 3 van Bergweg 63 Foto 4 van Bergweg 63 Foto 5 van Bergweg 63 Foto 6 van Bergweg 63 Foto 7 van Bergweg 63 Foto 8 van Bergweg 63 Foto 9 van Bergweg 63 Foto 10 van Bergweg 63 Foto 11 van Bergweg 63 Foto 12 van Bergweg 63

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.58 m²
Kamers2 (1 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 86 apartments in Rotterdam met 40–75 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-0.8% t.o.v. mediaan van € 5.473/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners7.685
Dichtheid13971 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 387.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05990534 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius
Apotheek Bergweg — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Steffens & Balvert — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Franciscus Gasthuis — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Rotterdam Noord — 0.72 km · 21 totaal binnen zoekradius
Restaurant Osteria Liz — 0.06 km · 30 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.504 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 66.304 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 928 per jaar (~€ 77/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.581 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~754 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~232 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1934
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelHr (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud194 m³
Indeling2 kamers (1 slaapkamer)
Op funda sindsMei 18, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Teldersweg 253 Schiebroek 63 F € 295.000 +€ 23.310
5 stap(pen)
  • F→E: € 2.520 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.780 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.410 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.670 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.930 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 318.310 +€ 3.310
Zestienhovensekade 377 Overschie 60 C € 299.000 +€ 12.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.600 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 311.000 € -4.000
Schiekade 21 Provenierswijk 62 C € 298.000 +€ 12.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.580 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.820 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 310.400 € -4.600
Gordelweg 54 Liskwartier 66 B € 315.000 +€ 7.260
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.260 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 322.260 +€ 7.260
Prins Hendrikkade 83 Noordereiland 54 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 +€ 10.000
Pompenburg 310 Oude Noorden 65 A+ € 325.000 +€ 0 € 325.000 +€ 10.000
Banierstraat 33 Agniesebuurt 50 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 +€ 10.000
Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land 64 G € 275.000 +€ 25.600
6 stap(pen)
  • G→F: € 1.920 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 2.560 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.840 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.480 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.760 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.040 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 300.600 € -14.400
Dunantstraat 16 Delfshaven 54 A € 299.000 +€ 0 € 299.000 € -16.000
Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven 61 D € 315.000 +€ 16.470
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.270 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.490 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.710 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 331.470 +€ 16.470
Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek 50 F € 315.000 +€ 18.500
5 stap(pen)
  • F→E: € 2.000 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 3.000 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 3.500 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.500 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 5.500 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 333.500 +€ 18.500
Ahornlaan 67 Schiebroek 59 D € 320.000 +€ 15.930
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.130 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 5.310 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 6.490 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 335.930 +€ 20.930

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Zestienhovensekade 377 Overschie 60 2 C € 299.000 € 4.983
Krekelstraat 3 Kralingen West 61 2 C € 329.000 € 5.393
Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk 57 2 A € 350.000 € 6.140
Lombardkade 82 Stadsdriehoek 60 2 D € 350.000 € 5.833
Mariniersweg 199 Stadsdriehoek 60 2 C € 350.000 € 5.833
Dunantstraat 16 Delfshaven 54 2 A € 299.000 € 5.537
Bentinckplein 88 Blijdorp 63 2 C € 325.000 € 5.159
Ahornlaan 67 Schiebroek 59 3 D € 320.000 € 5.424
Rubensstraat 26 Kralingen West 58 3 E € 329.000 € 5.672
Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven 61 3 D € 315.000 € 5.164
Lisstraat 24 Liskwartier 52 2 A € 285.000 € 5.481
Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek 60 3 C € 350.000 € 5.833