Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Toussaint Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Nissewaard met 73–136 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-3.8% t.o.v. mediaan van € 3.850/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nissewaard
| Inwoners | 2.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 9295 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 266.000 deze listing +46% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19301301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool De Vogelenzang — 0.15 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Akkers — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Akkers — 0.54 km |
| Ziekenhuis | Spijkenisse Medisch Centrum — 2.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Akkers — 0.59 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | chinees afhaalcentrum Elke Dag — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.997 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1982 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, lease) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 434 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nissewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturnusstraat 30 Sterrenkwartier-Oost | 130 | B | € 375.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 389.300 | +€ 300 | |
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -4.000 | |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | B | € 385.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 396.440 | +€ 7.440 | |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | A+ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 11.000 | |
| Melkwegplein 25 Sterrenkwartier-Midden | 125 | C | € 375.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 400.000 | +€ 11.000 | |
| Kanariestraat 12 Vogelbuurt | 86 | D | € 350.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 373.220 | € -15.780 | |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | B | € 395.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 407.320 | +€ 18.320 | |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | C | € 350.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 368.600 | € -20.400 | |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | B | € 399.500 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 410.610 | +€ 21.610 | |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | B | € 400.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 410.670 | +€ 21.670 | |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | B | € 400.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 411.880 | +€ 22.880 | |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | C | € 395.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 412.050 | +€ 23.050 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | 5 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | 5 | B | € 400.000 | € 3.704 |
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | 5 | B | € 399.500 | € 3.955 |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | 5 | C | € 395.000 | € 3.591 |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | 4 | A+ | € 400.000 | € 3.810 |
| Roosendaelweg 17 Geervliet-Noordoost | 105 | 5 | A | € 475.000 | € 4.524 |
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | 4 | B | € 400.000 | € 4.124 |
| Beverveen 259 Beverveen | 118 | 5 | B | € 350.000 | € 2.966 |
| Krekelveen 409 Krekelveen | 93 | 4 | C | € 350.000 | € 3.763 |